Pokój dla rodzica z dzieckiem na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, wychodząc naprzeciw studiującym i pracującym rodzicom, utworzył w Gmachu Elektroniki Pokój dla rodzica z dzieckiem.

Od 25 czerwca 2015 r. studiujący i pracujący w Politechnice Warszawskiej rodzice mogą wraz ze swoimi pociechami korzystać z pomieszczenia, które zostało dostosowane do szczególnych potrzeb rodziców z małymi dziećmi.

W Pokoju dla rodzica z dzieckiem udostępnione zostały: krzesełko do karmienia, przewijak, podłużna umywalka, sofa, kącik zabaw oraz drobny sprzęt AGD umożliwiający przygotowanie posiłku. Całość utrzymana jest w jasnej i spokojnej kolorystyce, sprzyjającej wyciszeniu i odpoczynkowi. Dziecięce dekoracje zostały odpowiednio dobrane, aby stymulować wizualną percepcję dziecka.

Utworzenie Pokoju dla rodzica z dzieckiem przez Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych PW ma na celu pomoc w funkcjonowaniu rodziców studiujących i pracujących w Politechnice Warszawskiej oraz w łączeniu wychowywania dzieci z pracą i studiowaniem.

Pokój dla rodzica z dzieckiem znajduje się w Gmachu Elektroniki (ul. Nowowiejska 15/19), na I piętrze w pobliżu Dziekanatu dydaktycznego w pomieszczeniu nr 146 B.

Podobny artykuł:
Nasze przedszkole. Plany rozwoju placówki przybliża dr inż. Krzysztof Dziedzic, Kanclerz PW

Źródło: WEiTI PW