Kiermasz Świąteczny PW za nami!

2 i 3 grudnia 2021 r. na placu przed Gmachem Głównym zapanowała świąteczna atmosfera. Zapewnił ją niecodzienny wystrój i tłumnie odwiedzający kiermasz na Placu Politechniki.

W jednym z drewnianych domków przed Gmachem Głównym nasi goście mogli w zamian za datki zdobyć unikatowe inżynierskie gadżety. W rolę kwestarzy wszedł Rektor PW i zespół Prorektorów, którzy doradzali darczyńcom i… odpowiadali na inżynierskie pytania. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na szczytny cel - przyszłoroczne stypendia dla wyjątkowo aktywnych studentów i doktorantów PW zaangażowanych w promowanie nauki i kształtowanie pozytywnego wizerunku swojej uczelni.

Tegoroczne stypendia ufundowali zaś darczyńcy Kiermaszu Świątecznego PW z 2019 r. (w 2020 r. ze względu na pandemię impreza niestety nie mogła być zorganizowana). Wręczenie nagród odbyło się pierwszego dnia kiermaszu - dyplomy i upominki przekazali laureatom prof. Krzysztof Zaremba, Rektor PW, a także prof. Robert Zalewski, Prorektor ds. Studenckich. Sylwetki wyróżnionych przedstawiamy TUTAJ>>

Tego dnia na elewacji Gmachu Głównego pojawiła się niespodzianka - świąteczna iluminacja, która przykuwała uwagę uczestników naszego kiermaszu i przechodniów. Autorskie oświetlenie będzie nam towarzyszyło przez najbliższe tygodnie.

Fotorelacja z wydarzenia

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również uda nam się spotkać ze społecznością PW oraz mieszkańcami podczas kolejnej odsłony naszego świątecznego wydarzenia.

Zdjęcia: Biuro Komunikacji i Promocji PW