Kiermasz Świąteczny PW - wspólnie ufundujmy stypendium

Kolejny raz na Placu Politechniki przed Gmachem Głównym zapanowała bożonarodzeniowa atmosfera. Wszystko po to, aby wesprzeć zdolnych i aktywnych studentów Politechniki Warszawskiej. Podczas Kiermaszu Świątecznego, który odbył się 3 i 4 grudnia br. zebrano 28 167,98 zł.

Już po raz piąty w świątecznym domku Politechniki Warszawskiej na darczyńców czekały specjalne gadżety PW. W tym roku podczas Kiermaszu zebrano 28 167,98 zł. Dzięki temu uda się sfinansować stypendia dla najzdolniejszych studentów Politechniki Warszawskiej.

Wszystkim studentom, absolwentom, pracownikom i warszawiakom dziękujemy za włączenie się do naszej akcji. Dzięki temu wspólnie podarujmy najzdolniejszym studentom Politechniki Warszawskiej stypendia i tym samym wesprzemy ich rozwój.

Więcej informacji znaleźć można na stronie głównej PW oraz na Facebooku.

Powiązany materiał:
Kiermasz świąteczny PW