Kiermasz Świąteczny PW

Bożonarodzeniowe domki, świąteczne specjały, rękodzieło oraz gadżety Politechniki Warszawskiej - znaleźć można było na stoiskach kiermaszu Świątecznego PW. Dochód z kwesty zostanie przeznaczony na stypendia dla najzdolniejszych studentów.

Czwarta edycja kiermaszu odbyła się w dniach 3-4 grudnia 2018 roku. Specjalnie z tej okazji na Placu Politechniki przed Gmachem Głównym pojawił się namiot z bożonarodzeniowymi specjałami, stoisko Fundacji DKMS, przy którym można było zarejestrować się jako potencjalny dawca, a także domek pełen świątecznych gadżetów PW.

W tym roku specjalnie na kiermasz przygotowano m.in. unikatowe, nowe, kolorowe skarpetki z logo PW, czapki i rękawiczki, termokubki z wygrawerowanym logo PW, puzzle, magnesy PW i wiele innych. Wszystkie gadżety można było zdobyć za datek do puszki. Cały dochód z kwesty będzie przekazany na Stypendium pod choinkę dla wyróżniających się studentów.

W zeszłym roku podczas kiermaszu zebrano 23 620,50 zł na stypendia dla studentów Politechniki Warszawskiej. Tegoroczny rekordowy wynik to ponad 28 tys. złotych.

Więcej informacji znaleźć można na stronie głównej PW oraz na Facebooku.

Źródło: BPI