Informacja o poziomach ograniczeń związanych z koronawirusem na stronie PW

Na stronie internetowej Politechniki Warszawskiej publikowana jest informacja o aktualnym poziomie ograniczeń w funkcjonowaniu Uczelni związanych z koronawirusem.

Studenci, doktoranci i pracownicy PW mogą sprawdzić na stronie www.pw.edu.pl poziom i rodzaj związanych z koronawirusem ograniczeń w funkcjonowaniu Politechniki Warszawskiej.

Ich skala jest czterostopniowa - 0, 1, 2 lub 3, wyrażona przyporządkowanymi kolorami, gdzie barwa zielona oznacza najniższy stopień obostrzeń. Każdy poziom wiąże się z określonymi restrykcjami w obszarach: zasady bezpieczeństwa, kształcenie, wydarzenia, organizacja pracy, wyjazdy, dostępność uczelni, akademiki. Wystarczy kliknąć w część „Koronawirus - poziom ograniczeń” na stronie głównej, aby zapoznać się ze szczegółowymi  informacjami w zakładce „Uczelnia w czasie pandemii”.

Znajdują się tam również m.in. tablice i plansza informacyjna do pobrania czy najważniejsze akty prawne wydane przez władze PW w związku z epidemią COVID-19.