Badania dla pracowników PW

Zdjęcie przedstawia zespół lekarzy

Badania realizowane będą w przychodniach CenterMed/ fot. @gpointstudio/freepik

Zapraszamy do udziału w nieodpłatnych profilaktycznych świadczeniach zdrowotnych dla pracowników Politechniki Warszawskiej. Rejestracja na badania rozpocznie się 1 września o godz. 16.00. 

Uczelnia uruchomiła drugą transzę ponadstandardowych badań profilaktycznych w roku 2022. Mogą z nich skorzystać wszyscy pracownicy. Każdemu przysługują dwa badania oraz szczepienie przeciwko grypie. W ramach limitu można zdecydować się na maksymalnie jedną konsultację lekarza specjalisty. Pracownicy, którzy wykonywali już badania w semestrze letnim mogą tym razem skorzystać jedynie ze szczepień przeciwko grypie.  

Lista badań dostępna jest w  załączniku do Pisma okólnego nr 6/2022 Kanclerza Politechniki Warszawskiej z dnia 1/07/2022. 

Jak się zarejestrować? 

  • internetowo - na stronie www.centermed.pl/pw 
  • telefonicznie – pod numerem 22 592 48 70 

Podczas rejestracji potrzebny będzie numer PESEL lub nr paszportu (tylko w przypadku osób nieposiadających numeru PESEL). Należy pamiętać o wcześniejszym wybraniu badań i podaniu ich numerów.  

Badania będą realizowane w przychodniach CenterMed przy Waryńskiego 10a, Mochnackiego 10 i Narbutta 85 od 15 września 2022 r. do 28 stycznia 2023 r. Warunkiem ich wykonania jest okazanie aktualnego dokumentu potwierdzającego zatrudnienie przez Politechnikę Warszawską. Świadczenia będą realizowane do wyczerpania przyznanego na ich realizację funduszu. 

Instrukcja dostępna jest na stronie www.centermed.pl/pw.

Pismo okólne nr 6/2022 Kanclerza Politechniki Warszawskiej z dnia 1/07/2022 w sprawie dodatkowych świadczeń zdrowotnych dla pracowników Politechniki Warszawskiej w 2022 r.