Biuletyn PW / Kultura i Tradycja / Życzliwy uśmiech nagrodą za pamięć

Życzliwy uśmiech nagrodą za pamięć

Roman Nowicki, absolwent naszej Uczelni, zwraca się z prośbą do Czytelników Biuletynu PW o nadsyłanie wspomnień, anegdot i rysunków związanych z życiem Politechniki Warszawskiej.

Efektem współpracy Romana Nowickiego z naszymi Czytelnikami ma być opracowanie, które przybliży sylwetki wykładowców i profesorów Politechniki Warszawskiej oglądane przez pryzmat wspomnień społeczności Uczelni. Roman Nowicki wpisuje się tym samym w nurt „powrotów do przeszłości”, mających siłę odnawiania niepisanej często tradycji. W jubileuszowym roku Politechniki Warszawskiej takie inicjatywy są szczególnie cenne, stąd też składamy na ręce Czytelników BPW apel Pana Romana.

POLITECHNIKA WARSZAWSKA
WE WSPOMNIENIACH I ANEGDOCIE

W ramach kontynuacji podobnych inicjatyw zamierzam przygotować zbiór wspomnień, anegdot i rysunków poświęconych pięknej historii Politechniki Warszawskiej. Zapraszam byłych i obecnych studentów do współpracy. Szczególnie mile będą widziane anegdoty związane z naszymi kochanymi wykładowcami i profesorami. Życzliwe dla wspomnień i ludzi wydawnictwo, jak dobrze pójdzie, będzie kolportowane w połowie roku.
            Materiały proszę nadsyłać elektronicznie (w temacie wpisujemy hasło PW) do 30 kwietnia 2015 roku z podaniem imienia i nazwiska, adresu i telefonu.

Roman Nowicki
roman@romannowicki.pl

Zapraszam na moją stronę www.romannowicki.pl

Podobne materiały:

SAIP PW zbiera wspomnienia absolwentów
Biogramy profesorów PW zainteresowały społeczność Wikipedii
Refleksja i uśmiech. Anegdoty o pracownikach i studentach Politechniki Warszawskiej

Ważniejsze od robienia wszystkiego tak jak trzeba,
jest robienie tego co trzeba

Peter Drucker

Lis