Biuletyn PW / Kultura i Tradycja / XI Piknik Wydziałowy IChiP PW

XI Piknik Wydziałowy IChiP PW

Ponad 1000 osób bawiło się w sobotę 10 czerwca na XI Pikniku Wydziałowym IChiP. Impreza rozpoczęła się od uroczystego wręczenia dyplomów ukończenia studiów inżynierskich i magisterskich.

Część oficjalną poprowadził prodziekan prof. Marek Henczka, a dyplomy absolwentom wręczał dziekan prof. Eugeniusz Molga.

Odbyło się losowanie paczek z prezentami ufundowanych przez sponsorów. Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej przygotowało pokazy naukowe dla najmłodszych. Starsi obejrzeli na telebimie mecz piłkarskich reprezentacji Polski i Rumunii (3:1). Około 20:00 przed scenę uroczyście wjechała ichipówka - napój biesiadny przygotowany specjalnie na Piknik i nalewany ze specjalnej instalacji podarowanej Wydziałowi przez firmę Pro-Mill. Wśród wielu atrakcji była też ściana fotograficzna. Niemal do północy na scenie grały dwa zespoły, „Good Old Devil” i „No i dobrze”.

Organizatorem Pikniku było Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół WIChiP PW w imieniu którego działali Panowie doc. Tomasz Wąsowski i dr Roman Krzywda. Pan Tomasz Wąsowski organizował od początku, kolejne pikniki wydziałowe i tym razem była okazja, żeby mu za to wszystko podziękować. Dziekan, prof. Eugeniusz Molga, w imieniu całej społeczności wydziałowej wręczył doc. Tomaszowi Wąsowskiemu list z podziękowaniami oraz prezent - obraz Tytusa Brzozowskiego pt. „Plac Zbawiciela”. Zarząd Stowarzyszenia także podziękował Tomaszowi Wąsowskiemu za trud i perfekcję w organizacji kolejnych Pikników, wręczając „symboliczną beczkę” piwa.

Fotorelacja z imprezy dostępna jest na stronie WIChiP.

Źródło: WIChiP

CYTAT TYGODNIA

"

 

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry

Dante

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Komunikacji i Promocji Politechniki Warszawskiej

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Komunikacji i Promocji.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI