Biuletyn PW / Kultura i Tradycja / Wielka triada Wielkiej Muzyki w Małej Auli

Wielka triada Wielkiej Muzyki w Małej Auli

Jubileusz 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości wybrzmi w Politechnice Warszawskiej najpiękniejsza muzyką. Muzyczna triada to trzy koncerty, które w listopadzie czekają na studentów, pracowników oraz przyjaciół uczelni.

Już 9 listopada br. o godz. 18.00 odbędzie się 104. koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli. Pod batutą Liliany Krych wystąpi Orkiestra Polskiej Opery Królewskiej. Zaśpiewają soliści: Julita Mirosławska oraz Adam Eljasiński. W programie m.in. Aria Cherubina - Voi che sapete z II aktu „Wesele Figara” oraz Aria Sylvii - Come e felice stato z opery „Ascanio in Alba” Wolfganga Amadeusa Mozarta. Wstęp na koncert jest wolny. Galeria zdjęć z koncertu.

Koncert z okazji 60-lecia Stodoły

Tydzień później, 16 listopada br. o godz. 18.00 w historycznych murach Politechniki Warszawskiej zabrzmi 105. koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli pt. „Wokół Stodoły”. Zaproszenia i wejściówki na wydarzenia można odbierać w pokoju 112 (Gmach Główny).

Muzyczny listopad w Politechnice Warszawskiej zamknie „Koncert polsko-belgijski” z okazji Belgian Days 2018. 21 listopada br. o godz. 19.00 pod batutą Hermana Engelsa wystąpią: Orkiestra Akademii Beethovenowskiej oraz Eddy Vanoosthuyse - klarnet. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Szczegółowe informacje o koncertach:

Wielka Muzyka w Małej Auli - CIV koncert
Wokół Stodoły - Wielka Muzyka w Małej Auli
„Koncert polsko-belgijski”

Zdjęcia: Biuletyn PW

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry