Biuletyn PW / Kultura i Tradycja / Transcendencja

Kino Politechniki Warszawskiej - Transcendencja

Z okazji Święta Politechniki Warszawskiej 20 listopada o godz. 18.00 w Dużej Auli w Gmachu Głównym odbędzie się seans filmu „Transcendencja”. Będzie to już druga projekcja z cyklu „Kino na PW”.

Dramat o zabawieniu sci-fi opowiada historię grupy amerykańskich naukowców pracujących nad stworzeniem pierwszego na świecie komputera obdarzonego ludzką inteligencją i empatią. Gdy jeden z nich - Will (Johnny Depp) pada ofiarą terrorystycznej organizacji widzącej w eksperymencie zagrożenie dla ludzkości, jego żona Evelyn (Rebecca Hall) podejmuje decyzję o przeniesieniu umysłu mężczyzny do pamięci maszyny. Zamierzenie to udaje się, ale jego skutki są dalekie od zamierzonych.

Projekcja filmu będzie miała miejsce w Dużej Auli w Gmachu Głównym 20 listopada o godz. 18.00. Wydarzenie jest niebiletowane, organizatorzy zapraszają nie tylko studentów i pracowników PW, ale również mieszkańców Warszawy, a także wszystkich przyjaciół Politechniki. Na widzów czeka 300 miejsc.

Pomysłodawcą oraz organizatorem Kina na PW jest Biuro Promocji Politechniki Warszawskiej. Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia.

Źródło: BPI
Grafika: BPI

CYTAT TYGODNIA

"

 

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry

Dante

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Komunikacji i Promocji Politechniki Warszawskiej

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Komunikacji i Promocji.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI