Biuletyn PW / Kultura i Tradycja / Świąteczny Koncert Charytatywny w płockiej Filii PW

Świąteczny Koncert Charytatywny w płockiej Filii PW

Władze Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, Samorząd Studentów PW oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku organizują Świąteczny Koncert Charytatywny, który odbędzie się 19 grudnia br. o godzinie 17:00 w Auli Gmachu Głównego PW w Płocku przy ul. Łukasiewicza 17.

Podczas koncertu będziemy mogli wysłuchać na żywo zwyciężczyni V edycji programu rozrywkowego TVP "The Voice of Poland" - Aleksandry Nizio. Wystąpią również uczestnicy programu "Must Be The Music" - The Acoustic Whisper, Zespół "Rockers" oraz wokaliści Młodzieżowego Domu Kultury w Płocku.

Biletem wstępu na koncert są: słodycze, zabawki, książki, artykuły szkolne dla dzieci. Koncert jest charytatywny, a darowizny rzeczowe zostaną przekazane dla dzieci z płockiej starówki - podopiecznych Fundacji Fundusz Grantowy dla Płocka.

Źródło: PW Filia w Płocku

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry