Biuletyn PW / Kultura i Tradycja / Patronat Narodowy Prezydenta RP Andrzeja Dudy nad uroczystością odsłonięcia pomnika Prezydenta Mościckiego

Z dumą informujemy, że nasze wydarzenie - odsłonięcie pomnika Prezydenta Ignacego Mościckiego, które odbędzie się 14 grudnia 2018 r. - zostało objęte Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości.

W liście podpisanym przez Podsekretarza Stanu Kancelarii Prezydenta, p. Wojciecha Kolarskiego, czytamy: „Patronat ten został ustanowiony przez Prezydenta RP nad projektami, które wpisują się w rocznicowe obchody Stulecia Odzyskania Niepodległości i służą godnemu upamiętnieniu oraz upowszechnieniu patriotycznych postaw, dokonań i aspiracji Polaków. (…) Życzę Państwu udanego przebiegu uroczystości. Uczelni życzę dalszego rozwoju i wielu sukcesów”.

Dziękujemy!

Patronat Narodowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
w Stulecie Odzyskania Niepodległości 1918-2018

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry