Biuletyn PW / Kultura i Tradycja / Nowy Przewodniczący NSZZ „Solidarność” w Politechnice Warszawskiej

Nowy Przewodniczący NSZZ „Solidarność” w Politechnice Warszawskiej

Przewodniczącym NSZZ „Solidarność” w Politechnice Warszawskiej na kadencję 2018-2022 został prof. nzw. dr hab. inż. Michał Urbański z Wydziału Fizyki. Na stanowisku zastąpił Stanisława Jezierskiego.

Przewodniczącym NSZZ „Solidarność” w Politechnice Warszawskiej na kadencję 2018-2022 został prof. nzw. dr hab. inż. Michał Urbański z Wydziału Fizyki. Specjalizacja - metrologia.

Prof. Michał Urbański jest też Przewodniczącym Koła NSZZ „Solidarność” na Wydziale Fizyki, członkiem NSZZ „Solidarność” od 1980 roku.

Źródło i zdjęcie: NSZZ "Solidarność" w Politechnice Warszawskiej

Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów.

Sekcja Komunikacji Społecznej