„Nie izoluj się od kultury” - akcja Orkiestry Rozrywkowej PW

Dzięki akcji „Nie izoluj się od kultury” Orkiestry Rozrywkowej PW „The Engineers Band” można było poczuć się jak na wydarzeniach organizowanych w ramach „Wielkiej Muzyki w Małej Auli”. W każdy poniedziałek, przez pięć tygodni, online transmitowane były koncerty z udziałem zespołu.  

W każdy poniedziałek o godz. 19.00 na kanale YouTube Orkiestry transmitowane były archiwalne, dotychczas nigdzie niepublikowane nagrania z występów zespołu, upublicznione wyłącznie ten jeden raz online. W programie znalazły się koncerty: „The Beatles Symphony” ze specjalnym gościem - Vadimem Brodskim, „Filmowe Inspiracje”, „Wszystko jest poezja”, czyli utwory Edwarda Stachury we współczesnych opracowaniach, „Listy do Niepodległej”, „Depesze z Jądra Ciemności”.  

Ponadto na swoim profilu na Facebooku„The Engineers Band” prezentował ciekawe nagrania muzyki dokonywane w domach w pojedynkę oraz kolektywnie za pomocą komunikatorów, m.in. klip, w nagraniu którego wzięła udział cała Orkiestra - kwarantannową wersję utworu „I Will Survive”

Źródło: Orkiestra Rozrywkowa PW