Konkursy na Hasło Promujące Stulecie oraz Medal Stulecia

Wielkimi krokami nadchodzi niezwykle ważne wydarzenie dla naszej Uczelni – Stulecie Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej. Na dobry początek zachęcamy do udziału w dwóch konkursach: na Hasło Promujące Stulecie oraz Medal Stulecia.

Udział w Konkursie na Hasło Promujące 100-lecie Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej może wziąć każda osoba, która ukończyła 18 lat. Zadaniem uczestnika jest przygotowanie oryginalnego, krótkiego sloganu, który będzie promował Uroczystości.

Szczegóły dotyczące konkursu na Hasło znajdują się w Regulaminie: http://bip.pw.edu.pl

Konkurs na Medal 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej jest skierowany do osób fizycznych i podmiotów prawnych zajmujących się projektowaniem graficznym, wzornictwem przemysłowym lub studentów i absolwentów odpowiednich kierunków studiów. Projekt powinien przedstawiać 100-lecie myśli technicznej PW oraz charakteryzować się funkcjonalnością, oryginalnością i reprezentatywnością.

Zainteresowanych udziałem zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem: http://bip.pw.edu.pl

Zapraszamy również do wspólnego udziału w obchodach 100-lecia. Szereg wydarzeń, które są przygotowywane przez Komitet Programowo-Organizacyjny, będzie trwał przez cały rok 2015. Ten wyjątkowy jubileusz zostanie zainaugurowany balem charytatywnym. W ramach obchodów planowane są także liczne publikacje oraz wydarzenia kulturalne i naukowe.

Źródło: www.pw.edu.pl