Biuletyn PW / Kultura i Tradycja / GAPA 2015 | Najlepszy studencki festiwal talentów!

GAPA 2015 | Najlepszy studencki festiwal talentów!

Już za kilkanaście dni rusza 13. edycja Grudniowego Akademickiego Przeglądu Artystycznego. Nie bądź GAPA i weź udział w najlepszym studenckim festiwalu tej zimy!

Młodzi, ambitni i utalentowani studenci będą mieli okazję zmierzyć się na wielkiej scenie i przed wspaniałą publicznością. A to wszystko pod czujnym okiem ekspertów i doświadczonych artystów. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody, m.in. nagranie własnej płyty czy warsztaty fotograficzne. Tegoroczna rywalizacja o lepszy start w scenicznej karierze odbędzie się w sześciu kategoriach konkursowych:

• Fotografia
  • Poezja
  • Hip-Hop
  • Rock
  • Stand-up
  • Teatr

Jeśli masz duszę artysty, tworzysz do szuflady lub występujesz tylko przed najbliższymi znajomymi, a marzysz by dołączyć do grona gwiazd estrady, to zrób kolejny krok! Zgłoś się do GAPA już dziś!

Szczegółowe informacje oraz Regulamin dostępne są na: www.gapafestiwal.pl

Finały GAPA odbędą się w dniach 1-11 grudnia 2015 w popularnych studenckich klubach! Gośćmi specjalnymi wydarzeń będą m.in. Theodor, Białas czy zespół Neony! Szczegóły niebawem!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco.

Tegoroczną edycję GAPA objęli Patronatem honorowym:

• Narodowe Centrum Kultury,
  • Prezydent m.st. Warszawy,
  • Rektor Politechniki Warszawskiej, prof. Jan Szmidt.
GAPA 2015 (pdf, 855,41 kB)

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry