Bal Karnawałowy „u fizyków”

Na 25 stycznia 2020 r. w Auli Gmachu Fizyki Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 75 planowane jest zorganizowanie uroczystego Balu Karnawałowego. Chętni do uczestnictwa w imprezie proszeni są o zadeklarowanie swojej obecności. Zgłoszenia są wciąż przyjmowane!

Wydarzenie zainauguruje Rok Fizyki ustanowiony przez Senat RP z okazji 100-lecia założenia Polskiego Towarzystwa Fizycznego. Bal odbędzie się w gmachu, w którym 11 kwietnia 1920 roku odbył się zjazd założycielski towarzystwa.

Katering, dekoracje i oświetlenie Auli mają być wykonane przez firmy sprawdzone w latach ubiegłych, tradycyjnie już współorganizującej „Bale u Fizyków”. Wstępne oszacowanie kosztów przewiduje cenę biletu na ok. 350 PLN od osoby. Bal odbędzie się jeśli chęć uczestnictwa zadeklaruje odpowiednio duża liczba osób, o czym organizatorzy poinformują na początku stycznia 2020 roku.

Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia strony 100lat.ptf.net.pl/?page=wydarzenia-bal oraz do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Do 31 grudnia 2019 r. organizatorzy będą oczekiwać na odpowiedzi, po tym terminie osobom zainteresowanym drogą e-mailową przesłana zostanie informacja o podjętej decyzji oraz podana zostanie forma płatności. 

Źródło: Wydział Fizyki Politechniki Warszawskiej