Zgłoś swój projekt w konkursie Hello Tomorrow Challenge

Hello Tomorrow Challenge to ogólnoświatowy turniej dla naukowych projektów i start-upów we wczesnym etapie rozwoju, które chcą rozwiązać społeczne i przemysłowe problemy za pomocą technologii.

W tegorocznej edycji poszukiwani są przedsiębiorczy naukowcy działający w 1 z 10 kategorii: Aeronautyka, Jakość powietrza, Uroda i dobre samopoczucie, Dane, Energia, Żywność i rolnictwo, Służba zdrowia, Przemysł 4.0, Transport i mobilność, Zarządzanie wodą i odpadami.

Najlepsze projekty wezmą udział w gali Hello Tomorrow Summit 13-14 października w Paryżu i będą walczyć o nagrody od 15 tysięcy euro (nagrody dla wygranego w kategorii), do 100 tysięcy euro (nagroda główna).

Aplikacje należy składać do 22 czerwca, na stronie: http://challenge.hello-tomorrow.org/

Kod polecający, przyspieszający rozpatrzenie aplikacji to: RAB_KAT

Jeśli masz pytania albo potrzebujesz pomocy ze swoim zgłoszeniem, skontaktuj się z Katarzyną Rabczuk, email: katarzyna.rabczuk@hello-tomorrow.org

Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu informacyjnym dot. konkursu, organizowanym przez Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW, skontaktuj się już dziś z Dominiką Boguszewską (Dział Badań i Analiz CZIiTT) email: dominika.boguszewska@pw.edu.pl

Dodatkowe informacje na stronie CZIiTT PW.

Źródło: CZIiTT