Biuletyn PW / Konkursy / Program stażowy „Energia dla przyszłości”

Program stażowy „Energia dla przyszłości”

Do 15 maja 2019 r. trwa rekrutacja do 4. edycji programu stażowego „Energia dla przyszłości” organizowanego przez Ministerstwo Energii wspólnie z PGE Polska Grupa Energetyczna S.A., Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A., Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. oraz Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

W programie mogą wziąć udział studenci jednego z dwóch ostatnich semestrów studiów magisterskich lub absolwenci studiów magisterskich następujących wydziałów Politechniki Warszawskiej: Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa, Wydział Mechatroniki, Wydział Elektryczny, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych, Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej, Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska, Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych, Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii. Od daty ukończenia nauki do dnia zgłoszenia się do programu nie może upłynąć więcej niż 12 miesięcy.

Program skierowany jest do studentów i absolwentów zainteresowanych energią, chcących zdobyć unikalną wiedzę i doświadczenie oraz dowiedzieć się jak wygląda praca w Ministerstwie Energii i dużych firmach energetycznych, a także zyskać perspektywę interesującej pracy w sektorze.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w lipcu 2019 r., natomiast staż odbędzie się w terminie 1 października 2019 r. - 30 września 2020 r. Każdy stażysta otrzyma wynagrodzenie z tytułu odbywania stażu w wysokości 3 600 zł brutto miesięcznie. 

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić do 15 maja 2019 r.

Szczegółowe informacje, a także regulamin programu i formularz zgłoszeniowy dostępne są TUTAJ>>

Źródło: Ministerstwo Energii

CYTAT TYGODNIA

"

 

Mierz siłę na zamiary,
Nie zamiar podług sił!…

 

 

Adam Mickiewicz

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW