Program stażowy „Energia dla przyszłości”

Do 15 maja 2019 r. trwa rekrutacja do 4. edycji programu stażowego „Energia dla przyszłości” organizowanego przez Ministerstwo Energii wspólnie z PGE Polska Grupa Energetyczna S.A., Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A., Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. oraz Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

W programie mogą wziąć udział studenci jednego z dwóch ostatnich semestrów studiów magisterskich lub absolwenci studiów magisterskich następujących wydziałów Politechniki Warszawskiej: Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa, Wydział Mechatroniki, Wydział Elektryczny, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych, Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej, Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska, Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych, Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii. Od daty ukończenia nauki do dnia zgłoszenia się do programu nie może upłynąć więcej niż 12 miesięcy.

Program skierowany jest do studentów i absolwentów zainteresowanych energią, chcących zdobyć unikalną wiedzę i doświadczenie oraz dowiedzieć się jak wygląda praca w Ministerstwie Energii i dużych firmach energetycznych, a także zyskać perspektywę interesującej pracy w sektorze.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w lipcu 2019 r., natomiast staż odbędzie się w terminie 1 października 2019 r. - 30 września 2020 r. Każdy stażysta otrzyma wynagrodzenie z tytułu odbywania stażu w wysokości 3 600 zł brutto miesięcznie. 

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić do 15 maja 2019 r.

Szczegółowe informacje, a także regulamin programu i formularz zgłoszeniowy dostępne są TUTAJ>>

Źródło: Ministerstwo Energii