Konkurs Siemensa dla studentów i absolwentów

Rusza XXIII edycja Konkursu o Nagrodę Siemensa. Po raz kolejny jury oceni również prace dyplomowe studentów uczelni technicznych.

Rozpoczyna się kolejna edycja konkursu dla naukowców i absolwentów polskich uczelni technicznych i instytutów naukowo-badawczych. Po raz 23 rusza Konkurs o Nagrodę Siemensa.

Dotychczas laureatami nagrody zostało prawie 100 naukowców i ponad 30 studentów. Każdy może znaleźć się w tym gronie, a warto - gdyż poza prestiżem nagroda oznacza również nagrodę finansową. Łączna pula nagród to ponad 100.000 złotych.

Do konkursu dla naukowców i zespołów badawczych można zgłaszać prace z zakresu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinach elektrotechniki i energetyki, automatyki i robotyki, elektroniki i informatyki oraz transportu.

Po raz kolejny jury będzie również oceniać prace dyplomowe studentów uczelni technicznych. Zachęcamy do wzięcia udziału i zapoznania się z regulaminem:

Konkurs o Nagrodę Siemensa dla Absolwentów Automatyki i Robotyki

https://www.automatyka.siemens.pl/solutionandproducts_ia/13709.htm

Konkurs o Nagrodę Siemensa dla Absolwentów Wydziałów Elektrycznych, Wydziałów Energetycznych lub innych wydziałów uprawiających badania w zakresie Elektroenergetyki

https://www.low-medium-voltage.siemens.pl/solutionandproducts_lmv/14167.htm#