Konkurs PGNiG na najlepszą pracę dyplomową

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA zaprasza studentów kierunków związanych z branżą poszukiwawczo-wydobywczą do udziału w Konferencji GeoTalent i konkursu na najlepsze prace dyplomowe.

Spośród najciekawszych przesłanych abstraktów jury wyłoni najlepsze, a ich autorzy będą mogli zaprezentować się w siedzibie PGNiG SA w Warszawie.

O GeoTalent

GeoTalent to program realizowany od 2013 roku, swoim zasięgiem obejmujący trzy uczelnie: Akademię Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Uniwersytet Warszawski. W ramach Programu studenci mogą m.in. odbywać praktyki w wybranych oddziałach PGNiG, a także brać udział w specjalistycznych warsztatach. Z uwagi na duże zainteresowanie działaniami realizowanymi w ramach Programu GeoTalent spółka zdecydowała się zaprosić do udziału w konferencji także studentów innych uczelni.

GeoTalent to dla młodych adeptów kierunków związanych z poszukiwaniem i wydobyciem węglowodorów szansa na poznanie specyfiki biznesowej związanej z profilem studiów oraz możliwość współpracy z mentorami.- Zainteresowanie programem GeoTalent rośnie z roku na rok. W tej edycji zdecydowaliśmy się rozszerzyć formułę naszego programu o konferencję, podczas której młodzi ludzie będą mogli przedstawić wyniki swoich badań i naukowych dociekań. Chcemy poznać studentów i efekty ich prac, a także docenić autorów najciekawszych rozpraw - mówi Anna Gołębiowska, Kierownik Programu GeoTalent z Departamentu Strategii PGNiG.

Udział w konkursie jest okazją do zaprezentowania swojej wiedzy przed ekspertami PGNiG, którzy ocenią potencjał merytoryczny i praktyczny studentów. To także szansa na wygranie atrakcyjnych nagród.

W pierwszym etapie studenci przesyłają abstrakt swojej pracy dyplomowej. Autorzy najlepszych zgłoszeń zostaną zaproszeni do prezentacji podczas konferencji. Dodatkowo planowana jest sesja posterowa. Gotowe abstrakty należy przesyłać do 15 października za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej Programu.

Więcej szczegółów dotyczących konkursu i zasady zgłaszania prac dostępne są pod adresem: www.geotalent.pl/konferencja/.

Konkurs i Konferencja GEOTalent organizowane są w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego.

Źródło: PGNiG