Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Zdjęcie przedstawia laptopa

Zgłoszenia można przesyłać do 14 października 2022 r.

10 tys. zł mogą zdobyć laureaci pierwszych miejsc w konkursie na najlepszą pracę licencjacką, magisterską i inżynierską o tematyce wody, wodoru i węgla. Zgłoszenia przyjmowane są do 14 października br.

Popularyzacja idei 3W i wiedzy o wodzie, wodorze i węglu jako o trzech zasobach życia, wśród młodych ludzi to główne cele konkursu organizowanego przez Dziennik Gazetę Prawną oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

Podczas konkursu wyłonione zostaną najlepsze prace licencjackie, magisterskie i inżynierskie dotyczące innowacyjnego wykorzystania wodoru, węgla i wody, oraz prowadzenia gospodarki wodnej, w kontekście wyzwań i szans stojących przed Polską.

Konkurs adresowany jest do autorów prac licencjackich, magisterskich i inżynierskich. Prace, napisane w języku polskim, obronione w okresie od 1 października 2021 r. do 30 września 2022 r., mogą dotyczyć dowolnej dziedziny nauki, ale uwzględniając cel konkursu. 

Zgłoszenia można przesyłać do 14 października 2022 r.

Do wygrania są cenne nagrody, a dla laureatów pierwszych miejsc przewidziana jest nagroda pieniężna w wysokości 10 tysięcy złotych.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 7 grudnia 2022 r. podczas II Kongresu 3W w Warszawie.

Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ>>