Falling Walls Lab Warsaw z finałem na PW

Zdjęcie przestawia scenę konkursu Falling Walls Lab

Ruszył nabór do prestiżowego konkursu dla studentów, doktorantów, naukowców i autorów pomysłów, które są szansą na pokonanie istniejących ograniczeń - w nauce, społeczeństwie, gospodarce czy branży technologicznej. Zwycięzca otrzyma m.in. podróż do Berlina i udział w kilkudniowej prestiżowej konferencji Falling Walls.

Do konkursu może się zgłosić przedstawiciel każdej z dziedzin, np. nauk ścisłych i przyrodniczych, inżynieryjno-technicznych, medycznych i o zdrowiu, rolniczych, społecznych, humanistycznych, jak i z obszaru art and science. Zaproszeni są studenci programów licencjackich i magisterskich, doktoranci, doktorzy, osoby rozpoczynające karierę zawodową, przedsiębiorcy, osoby, które zajmują się edukacją, zarządzają nauką i innowacjami. Wystarczy spełnić minimum jeden z wymogów formalnych:

  • doktoryzować się nie więcej niż 5 lat temu (tj. po 01.01.2017 r.),
  • mieć tytuł magistra uzyskany maksymalnie 7 lat temu (tj. po 01.01.2015 r.),
  • mieć tytuł licencjata uzyskany maksymalnie 10 lat temu (tj. po 01.01.2012 r.),
  • mieć status studenta i/lub być na stażu podoktorskim.
  • Zgłoś się do 30 czerwca, weźmiesz udział w szkoleniu z autoprezentacji

Osoby, które zarejestrują się do 30 czerwca 2022 r. otrzymają książkę „Sztuka promocji nauki. Praktyczny poradnik dla naukowców” i zaproszenie do udziału w szkoleniu z zakresu wystąpień publicznych. Same zgłoszenia można przesyłać do 15 sierpnia 2022 r. 

Inicjatorem i organizatorem Falling Walls Lab w Warszawie jest pro science, a gospodarzem finału będzie Politechnika Warszawska. 

Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ>>