Biuletyn PW / Konkursy / Certyfikaty „Uczelnia Liderów” wręczone

Certyfikaty „Uczelnia Liderów” wręczone

W konkursie doceniono Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska oraz Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej. Dodatkowe Wyróżnienie Nadzwyczajne „Primus” otrzymał Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska PW.

29 czerwca 2020 roku w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi odbyła się X Gala Finałowa Ogólnopolskiego konkursu i Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów”. W trakcie uroczystości certyfikaty i dyplomy potwierdzające nadanie Znaku Jakości Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego odebrało blisko 30 reprezentantów uczelni z całej Polski.

W konkursie za dotychczasowe osiągnięcia doceniono i wyróżniono certyfikatem „Uczelnia Liderów” Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska oraz Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej. Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej dodatkowo otrzymał wyróżnienie Nadzwyczajne „Primus”, które przyznawane jest uczelniom uzyskującym w danej edycji programu najwyższą liczbę punktów rankingowych.

Podczas Gali - od lewej: Pani Grażyna Kaczmarczyk - Prezes Zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, dr hab. inż. Andrzej Kulig, prof. uczelni - Dziekan Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej oraz prof. Dariusz Rott - przewodniczący Komisji Certyfikacyjnej Programu „Uczelnia Liderów”.

Podczas uroczystości Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej reprezentował Prodziekan ds. Rozwoju i Współpracy z Gospodarką prof. dr hab. inż. Mirosław Siergiejczyk.

Misją Programu „Uczelnia Liderów” jest identyfikowanie i promowanie najlepszych polskich uczelni oraz ich podstawowych jednostek organizacyjnych, kształcących absolwentów przedsiębiorczych, kreatywnych, wyposażonych w umiejętności i kompetencje przywódcze, zdolnych do osiągania sukcesów na rynku pracy. W ramach Programu „Uczelnia Liderów” Fundacja akredytuje szkoły wyższe i ich jednostki organizacyjne, które mogą poszczycić się innowacyjnymi działaniami ukierunkowanymi na edukację praktyczną studentów, kreowanie u nich postaw liderskich oraz aktywną współpracę z podmiotami rynku pracy.

Informacje o konkursie, lista laureatów oraz fotoreportaż z gali finałowej dostępne są na stronie www.uczelnia-liderow.pl

Źródło: uczelnia-liderow.pl
Zdjęcia: Wydział IBHiIŚ PW, uczelnia-liderow.pl

CYTAT TYGODNIA

"

 

Szaleństwem jest robić wciąż
to samo i oczekiwać różnych rezultatów

Albert Einstein

"

17
Wrz

25. Festiwal Nauki

08:00 - 26 Wrz 20:00

19
Wrz

Zjazd Fizyków Polskich

12:00 - 23 Wrz 14:00

24
Wrz

Koncert Juwenaliowy w Płocku

18:00

28
Wrz

Kształcenie w zakresie geodezji i kartografii

09:00 - 30 Wrz 17:30

2
Paź

Science Gam Jam 2021

09:00 - 23:00

6
Paź

Infrastruktura Krytyczna Miast

09:00 - 8 Paź 15:00

7
Paź

Zapobieganie powodziom i ochrona przed suszą

00:00 - 8 Paź 00:00

7
Paź

Koncert XIX-wiecznych pieśni studenckich

20:00 - 22:00

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Komunikacji i Promocji Politechniki Warszawskiej

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Komunikacji i Promocji.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI