Mazowieckie Dni Twórczości, Designu i Innowacyjności 2014

MDTDI 2014 stanowią interesującą mieszankę kreatywności, nauki, wzornictwa i przedsiębiorczości. Dwa dni poszukiwania inspiracji mają szansę przyczynić się do wymiany doświadczeń oraz nawiązywania kontaktów pomiędzy twórcami, przedsiębiorcami, przedstawicielami świata nauki i samorządów.

W dniach 25-26 czerwca 2014 r. w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego odbędzie się unikalna w skali Mazowsza impreza poświęcona kreatywnemu przemysłowi i wynalazkom. Celem wydarzenia jest pokazanie potencjału branży kreatywnej i innowacyjnej na obszarze województwa mazowieckiego. Wśród atrakcji towarzyszących znajdziemy m.in.: łazik marsjański (25.06), pokaz drukowania 3D, produkty młodych designerów.

Podczas wydarzenia będzie można porozmawiać z osobami zajmującymi się różnymi aspektami sektorów kreatywnych i innowacyjnych oraz zapoznać się z ich ofertą. Uczestnicy MDTDI 2014 wezmą udział w debatach poświęconych najważniejszym uwarunkowaniom branż innowacyjnych oraz warsztatach z projektowania i twórczego myślenia.

Uczestnikami debat będą między innymi:

• Mariusz Frankowski  - Dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych
  • Bożena Gargas - Prezes Instytut Wzornictwa Przemysłowego
  • prof. Tomasz Gołębiowski - SGH, Kierownik studiów IWP i SGH "Design Management. Zarządzanie rozwojem nowego produktu"
  • dr inż. Andrzej Królikowski - Prodziekan ds. Studenckich, Wydział Chemii, Politechnika Warszawska
  • prof. Ksawery Piwocki - Dziekan Wydziału Wzornictwa Przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie
  • Paweł Rosół - klubokawiarnia MiTo
  • Katarzyna Rzehak - Dyrektor Kreatywna Instytutu Wzornictwa Przemysłowego
  • Pan Tomasz Sypuła - Prezes Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego
  • dr Maciej Wieloch - Członek Zarządu Akceleratora Innowacji NOT Sp. z o.o.

Debaty będzie moderował dr Rafał Kasprzak z Instytutu Zarządzania, SGH

Wstęp wolny.