Pracownicy

Aktualności

Pomóż usprawnić współpracę w PW

Zdjęcie studentów siedzących w Dużej Auli Gmachu Głównego PW i patrzących na ekran laptopa

Zapraszamy do udziału w wywiadzie grupowym, którego celem jest identyfikacja działań mogących przyczynić się do usprawnienia współpracy między pracownikami PW.

Perspektywy Women in Tech Summit - wejściówki dla pracowników PW

Grafika wydarzenia Perspektywy Women in Tech Summit

Spotkanie z inspirującymi kobietami nauki i biznesu, wizje przyszłości technologicznej świata - 7 i 8 czerwca 2022 r. w hali EXPO XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) odbędzie się wydarzenie Perspektywy Women in Tech Summit 2022. Dla pracowników PW mamy pulę bezpłatnych wejściówek.

Wsparcie finansowe w przygotowaniu publikacji naukowych

Zdjęcie mężczyzny w bibliotece

Rozpoczęły się nowe konkursy, których celem jest wsparcie naukowców PW w wydawaniu monografii i publikacji artykułów przeglądowych w prestiżowych czasopismach międzynarodowych. Trwa również program Open Science.

Zmiany w procesie kształcenia - zaproszenie do udziału w badaniu

Zapraszamy studentów, doktorantów i pracowników Uczelni do udziału w badaniu „Nowa normalność na Politechnice Warszawskiej. Zmiany w procesie kształcenia na uczelni badawczej w wyniku pandemii”.

Cambridge University Press - dostępne czasopisma

Użytkownicy sieci PW mogą skorzystać z dostępu do serwisu wydawnictwa Cambridge University Press. Na czytelników czeka kolekcja czasopism m.in. z zakresu inżynierii, materiałoznawstwa, matematyki, fizyki czy astronomii.