SkillsPoland 2021 - zawody w konkurencji budownictwo cyfrowe/BIM

W dniach 27-29 października 2021 r. w Politechnice Krakowskiej odbędą się krajowe eliminacje SkillsPoland 2021 w konkurencji budownictwo cyfrowe/BIM. Zawodnicy powalczą o udział w międzynarodowym finale WorldSkills Shanghai 2022.

W konkursie mogą wziąć udział m.in. studenci.Uczestnicy będą w ramach wykonywanych zadań posługiwać się zaawansowanymi technikami modelowania informacji o budynku, koordynacji międzybranżowej, generowania informacji z modeli i jej przetwarzania, umiejętności pracy w zgodzie ze standardami procesów informacyjnych BIM określonych w normach ISO 19650 i innych, umiejętności pracy w warunkach stresu.

Ocenione zostaną dokładność, skrupulatność oraz umiejętność kreatywnego i innowacyjnego podejścia do zadań praktycznych.

Zgłoszenie należy wysłać do 5 września 2021 r. za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: jacek.magiera@skillspoland.pl.

WorldSkills to największe na świecie zawody umiejętności branżowych, które skupiają ponad 1300 zawodników z 85 państw. Rywalizacja toczy się w ponad 60 konkurencjach z 6 obszarów: technologia informatyczna i komunikacyjna, produkcja i inżynieria, technologia budownictwa, transport i logistyka, usługi społeczne i osobiste, sztuka i moda.

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są TUTAJ>>

Źródło i grafika: WorldSkills Poland