Kalendarium

22/
05

Dzień Otwarty online

00:00 - 24 Maj 00:00

Od 22 do 24 maja 2020 r. Politechnika Warszawska wraz z Samorządem Studentów PW będzie organizować serię wirtualnych spotkań, które pozwolą zrozumieć, jak dostać się na najlepszą uczelnię techniczną w Polsce i jak dobrze wykorzystać czas spędzony na PW.

Całość będzie emitowana na profilu PW na Facebooku oraz oficjalnym kanale PW na YouTubie.

Dzień I - #wejdźdoświataPW

  • godz. 14.00 - rozpoczęcie transmisji, powitanie przez Prorektora ds. Studenckich dr. hab. inż. Janusza Walo, prof. PW;    
  • godz. 14.10 - wyobraźnia≥wiedza - prezentacja o studiach na PW i... spełnianiu marzeń;
  • godz. 14.30 - ABC kandydata, czyli Biuro ds. Przyjęć na Studia opowiada o rekrutacji;
  • godz. 14.45 - wejdź do świata PW - Samorząd Studentów PW opowiada o życiu studenckim;
  • godz. 15.05 - panel poświęcony kołom naukowym;
  • godz, 15.25 - czy masz smykałkę inżynierską? Porady specjalisty z Biura Karier; 
  • godz. 15.55 - kilka słów o chatbocie PW;
  • godz. 16.00 - moderowana sesja Q&A - odpowiedzi na pytania dotyczące rekrutacji;
  • godz. 17.00 - Study at the Warsaw University of Technology, czyli anglojęzyczny panel dla zagranicznych kandydatów.

Dzień II i dzień III - prezentacje wydziałowe

  • W weekend 23 i 24 maja z kandydatami spotkają się studenci reprezentujący różne wydziały PW. Dokładny harmonogram spotkań zostanie opublikowany w późniejszym terminie.

Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ>>

26/
05

Roving Seminars

17:00 - 19:00

Urząd Patentowy RP uprzejmie informuje, że Światowa Organizacja Własności Intelektualnej (WIPO) zaprasza na serię spotkań on-line z serii Roving Seminars, które mają na celu udostępnienie informacji o inicjatywach oraz programach dostępnych w ramach działalności WIPO osobom zainteresowanym, w czasie, gdy wiele z nich podlega różnym ograniczeniom związanym z pandemią COVID 19. 

Podczas spotkań on-line specjaliści z WIPO przedstawią informacje na temat świadczonych przez tę instytucję usług w ramach rozwiązań takich jak m. in. system madrycki międzynarodowej rejestracji znaków towarowych, traktat o współpracy patentowej, porozumienie haskie ws. międzynarodowej rejestracji wzorów przemysłowych, alternatywne metody rozwiązywania sporów, sektor globalnej infrastruktury, czy portal IP. Opowiedzą również o wybranych działaniach, podjętych przez WIPO, które mają na celu walkę ze skutkami pandemii COVID 19. Będzie to też okazja do zadawania pytań oraz wymiany doświadczeń w powyższym zakresie. Całkowity czas każdego spotkania nie przekroczy 90 minut. Będą się one odbywały w języku angielskim.

Pierwsze wydarzenie odbędzie się już 26 maja o godz. 17:00 i dedykowane będzie uczestnikom z Europy, Azji Środkowej i Ameryki Północnej.

Wymagana jest rejestracja: register.gotowebinar.com/register/6187422926709210126

Gdzie?

Webinar

5/
06

„Małżeństwo we frankach” - spektakl online

20:00

W ramach realizowanego programu „Kultura - Interwencje 2020” Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT zaprasza 5 czerwca 2020 r. o godz. 20.00 na spektakl „Małżeństwo we frankach”, który będzie bezpłatnie dostępny w internecie.

„Małżeństwo we frankach” - sąd unieważnia małżeństwa, kredytów niestety nie. Byli małżonkowie, z kredytem we frankach szwajcarskich ukrywający fakt rozwodu przed rodzicami, którzy... postanawiają się rozwieść. A w tle najpiękniejsze piosenki o miłości. Skąd ta miłość po rozwodzie? Z zobowiązań zawodowych, bo nasi bohaterowie to artyści. Do tego teść - były wojskowy i teściowa - pani profesor na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Choć kredyt sam się nie spłaci, jak zawsze, można liczyć na szczęśliwe zakończenie.
Autor: Jan Jakub Należyty
Obsada: Julita Kożuszek, Renata Pałys, Jan Korwin-Kochanowski, Maciej Luśnia

Spektakl dostępny będzie bezpłatnie TUTAJ>>

Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT wraz z partnerami: Fundacją Damy Radę - z Kulturą, Krakowskim Teatrem Komedia, HRCGROUP.PL, Wydawnictwem Sigma-NOT realizuje zadanie „Regiony Polski”. Zadanie to dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura - Interwencje 2020”.

Celem projektu jest integracja środowiska technicznego poprzez udział inżynierów i techników w wydarzeniach kulturalnych, promocja polskiej kultury i jej twórców, upowszechnianie polskiej muzyki klasycznej i tradycji ludowej, zwiększenie dostępu młodzieży i seniorów do wydarzeń kulturalnych dzięki bezpłatnemu dostępowi do spektakli w internecie.

6/
06

„JP2 - oczekiwane pokolenie” - spektakl online

20:00

W ramach realizowanego programu „Kultura - Interwencje 2020” Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT zaprasza 6 czerwca 2020 r. o godz. 20.00 na spektakl „JP2 - oczekiwane pokolenie”, który będzie bezpłatnie dostępny w internecie.

„JP2 - oczekiwane pokolenie” to sztuka opowiadająca o Karolu Wojtyle zanim został Świętym Janem Pawłem II. Ze względu na zainteresowania teatralne Karola Wojtyły, pokazuje także aktorskie przesądy, których aktorzy przestrzegają w dzisiejszych czasach. W spektaklu widz znajdzie ciekawostki z życia Karola Wojtyły, m.in. zamiłowanie do sportu oraz wiele cytatów „Naszego Papieża”. Spektakl pokazuje siłę przebaczenia oraz łączenia pokoleń, które mimo różnic potrafią mówić jednym językiem. Jest połączeniem poezji (zawiera fragmenty „Tryptyku Rzymskiego”) ze współczesnym językiem.
Autor: Jan Korwin-Kochanowski
Obsada: Renata Pałys, Agata Darnowska, Jan Korwin-Kochanowski, Marek Wolny

Spektakl dostępny będzie bezpłatnie TUTAJ>>

Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT wraz z partnerami: Fundacją Damy Radę - z Kulturą, Krakowskim Teatrem Komedia, HRCGROUP.PL, Wydawnictwem Sigma-NOT realizuje zadanie „Regiony Polski”. Zadanie to dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura - Interwencje 2020”.

Celem projektu jest integracja środowiska technicznego poprzez udział inżynierów i techników w wydarzeniach kulturalnych, promocja polskiej kultury i jej twórców, upowszechnianie polskiej muzyki klasycznej i tradycji ludowej, zwiększenie dostępu młodzieży i seniorów do wydarzeń kulturalnych dzięki bezpłatnemu dostępowi do spektakli w internecie.

10/
06

Międzynarodowy Dzień Elektryka 2020

11:00 - 14:40

10 czerwca, począwszy od 1986 roku obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Elektryka. Dzień ten jest świętem wszystkich inżynierów, techników i innych profesjonalistów zajmujących się szeroko pojętą dziedziną elektryki.

Międzynarodowy Dzień Elektryka (początkowo Dzień Elektryka) został ustanowiony przez Zarząd Główny SEP na pamiątkę 150 rocznicy  śmierci znakomitego uczonego André Marie Ampère’a (1775-1836) francuskiego fizyka i matematyka słynącego z odkryć w dziedzinie magnetyzmu, elektromagnetyzmu i elektryczności.  To od jego nazwiska pochodzi nazwa jednostki natężenia prądu elektrycznego.

Inicjatorem ustanowienia Dnia i jego obchodów był Jacek Szpotański (1927-2019) - wybitny działacz Stowarzyszenia Elektryków Polskich i jego Prezes w trzech kadencjach.

Tegoroczne obchody, ze względu na ograniczenia w organizacji zgromadzeń wynikające ze epidemii koronawirusa, Zarząd SEP postanowił zorganizować w formie wideokonferencji w przestrzeni wirtualnej - w internecie. Organizatorami wydarzenia będą: Zarząd Główny SEP, Oddział Poznański SEP oraz Biuro SEP (w zakresie części technicznej i koordynacji uroczystości).

W bogatym programie obchodów przewidziano referaty merytoryczne dotyczące wybranych problemów elektryki. Prezentację sylwetki prof. Józefa Węglarza, który jest patronem 2020 roku w SEP, a także ogłoszenie wyników konkursu na najaktywniejsze koło SEP oraz ogłoszenie wyników konkursu im. Mieczysława Pożaryskiego na najlepszy artykuł w prasie technicznej SEP.

Wydarzenia jest kierowane nie tylko do członków i sympatyków SEP oraz członków EUREL - Europejskiej Konwencji Narodowych Stowarzyszeń Elektryków (reprezentantem Polski w tej Konwencji jest SEP). Do udziału w tej formie obchodów Dnia zaproszono władze Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, przedstawicieli Ministerstwa Aktywów Państwowych, Urzędu Regulacji Energetyki, Urzędu Dozoru Technicznego, uczelni wyższych i szkół kształcących w obszarach elektryki oraz wiele innych instytucji i podmiotów.

Organizatorzy zapraszają do zarejestrowania się i udziału w obchodach na stronie www.sep.com.pl, zakładka wydarzenia.

Gdzie?

Wideokonferencja

10/
06

Dni wolne od pracy w PW

19:00 - 15 Cze 06:00

W dniach od 10 czerwca (godz. 19.00) do 15 czerwca (godz. 6:00) 2020 r. przebywanie pracowników i studentów w obiektach: Gmach Biurowy, Gmach "Pałacyk" (ul. Koszykowa 20), Budynek Centralnej Stołówki (ul. Filtrowa 2), Gmach Główny możliwe będzie tylko na podstawie upoważnienia (przepustki) wydanej na pisemny wniosek kierownika jednostki organizacyjnej, w której pracownik jest zatrudniony.

Szczegóły w Piśmie okólnym nr 3/2020 Kanclerza Politechniki Warszawskiej z dnia 30 kwietnia 2020 r. w sprawie funkcjonowania Uczelni w dniach wolnych od pracy 11 - 14 czerwca 2020 roku.

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z harmonogramem roku akademickiego, piątek 12 czerwca br. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

17/
06

Are we in the midst of a knowledge crisis?

09:00

17 czerwca br. odbędzie się wirtualne spotkanie z udziałem noblisty w dziedzinie chemii - Aarona Ciechnowera, którego tematem będzie: „Are we in the midst of a knowledge crisis? The role of science in socjety”.

Wydarzenie jest częścią inicjatywy Nobel Inspiration Initiative, globalnego programu mającego pomóc laureatom Nagrody Nobla podzielić się inspirującymi historiami i spostrzeżeniami ze środowiskami badawczym, naukowym i uniwersyteckim na całym świecie.

Temat zaplanowany na wywiad z Aaronem Ciechnoverem - kryzys wiedzy i rola nauki w społeczeństwie - idealnie wpisuje się w bieżącą sytuację i zmagania z epidemią na całym świecie.

Organizatorem wydarzenia z udziałem Aarona Ciechanovera dedykowanego polskim studentom i naukowcom jest Nobel Media we współpracy z firmą AstraZeneca oraz Uniwersytetem Jagiellońskim, Warszawskim Uniwersytetem Medycznym i Uniwersytetem Warszawskim.

Wirtualne spotkanie otworzy Jadwiga Emilewicz - Wicepremier i Minister Rozwoju.

Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje rejestracja: bit.ly/2XOtDbv .

Gdzie?

Webinar

17/
06

Dyżur online Prorektora ds. Studenckich i ds. Studiów

13:00 - 14:00

Zapraszamy na telekonferencję z prof. Januszem Walo - Prorektorem ds. Studenckich i prof. Krzysztofem Lewensteinem - Prorektorem ds. Studiów.

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań o funkcjonowanie naszej Uczelni w czasach pandemii, w tym o pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa na PW.

Zapraszamy uczestników do zgłaszania tematów wymagających wyjaśnienia i dzielenia się dobrymi praktykami z Wydziałów i innych jednostek PW.

Dyżur jest moderowany. 

Dostęp do czatu jest możliwy dla wszystkich pracowników i studentów po zalogowaniu do MS Teams przy pomocy maila w domenie @pw.edu.pl. 

Zachęcamy do zgłaszania pytań już teraz (prosimy o ich zapisywanie w formie komentarza pod informacją o dyżurze w MS Teams) - to usprawni przebieg spotkania. 

Gdzie?

online, aplikacja MS Teams

18/
06

Strategie uczelni w obliczu pandemii

13:30 - 15:00

Fundacja Rektorów Polskich zaprasza do udziału w webinarium pt. „Strategie uczelni w obliczu pandemii”. Odbędzie się ono w ramach II cyklu webinariów „Uczelnie w czasie epidemii: nowe uwarunkowania i dobre praktyki”. Partnerem technologicznym i organizacyjnym jest PCG Academia. 

Koronawirus dotyka uczelnie w ich działalności dydaktycznej, naukowej i organizacyjnej. Władze szkół wyższych stoją zatem przed koniecznością realizacji kluczowych procesów dla funkcjonowania uczelni, w zupełnie nowych warunkach. W tym kontekście, widzimy potrzebę kontynuacji wymiany doświadczeń i upowszechniania dobrych praktyk w gronie przedstawicieli uczelni.

Podobnie jak w I cyklu, debata odbywa się w formule cyklicznie organizowanej wideokonferencji. Każde seminarium trwa ok. 60-90 minut i dotyczy jednego ściśle określonego obszaru tematycznego, który interesuje środowisko akademickie (np.: strategie uczelni w obliczu epidemii, jakość kształcenia). Szczegółowa lista i harmonogram tematów w II cyklu został ustalony po konsultacjach z Radą Programową. Każde spotkanie będzie miało moderatora (prowadzącego obrady ze strony Organizatora) oraz 2 do 3 uczestników - ekspertów zaproszonych z grona przedstawicieli środowiska akademickiego, szczególnie kompetentnych do wypowiadania się na dany temat. Słuchacze będą mieli możliwość zadawania pytań lub formułowania komentarzy za pośrednictwem czatu, przez co możliwość bardziej aktywnego uczestniczenia w seminarium.

  • Otwarcie: prof. Jerzy Woźnicki, prof. Łukasz Sułkowski
  • Moderator : prof. Dominik Antonowicz
  • Eksperci: prof. Piotr Jedynak, Krzysztof Pietraszkiewicz, prof. Piotr Wachowiak
  • Podsumowanie: prof. Jerzy Woźnicki

Rejestracji na poszczególne webinaria lub na cały cykl 3 webinariów można dokonać na stronie: pcgacademiawebinaria.pl

Gdzie?

Webinar

18/
06

Wirtualny wykład dr Stephena Wolframa

19:00

18 czerwca br. o godz. 19:00 w ramach cyklicznych Wirtualnych Seminariów ICM z Nauk Obliczeniowych i Informatyki odbędzie się wykład dr Stephena Wolframa zatytułowany „Emerging Surprises in Applying the Computational Paradigm (and the Deep Relations between Physics, Distributed Computing and AI)”. 

Organizatorzy zapraszają naukowców, studentów oraz wszystkich zainteresowanych, do udziału w Wirtualnych Seminariach ICM z Nauk Obliczeniowych i Informatyki.

Rejestracja jest dostępna TUTAJ>> 

Wszystkie poprzednie wykłady można obejrzeć na stronie: supercomputingfrontiers.eu/2020/past-seminars/

Następne trzy wykłady będą przedstawione przez wybitnych naukowców światowej sławy. Seminaria odbywają się w języku angielskim.

23/
06

Zebranie przedwyborcze z kandydatami na Rektora

13:00 - 15:00

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że 23 czerwca 2020 r. odbędzie się zebranie przedwyborcze z kandydatami na Rektora Politechniki Warszawskiej na kadencję 2020-2024.

Zebranie rozpocznie się o godz. 13.00 i będzie miało formę wideokonferencji. Kandydaci oraz upoważnieni przedstawiciele Uczelnianej Komisji Wyborczej zgromadzą się w Sali Senatu Politechniki Warszawskiej, natomiast pozostali członkowie wspólnoty Uczelni będą mogli wziąć udział w zebraniu, łącząc się za pośrednictwem platformy Cisco Webex. 

Aby uzyskać dostęp do debaty kandydatów należy posłużyć się poniższym linkiem:

https://politechnikawarszawska.webex.com/politechnikawarszawska/onstage/g.php?MTID=e365670c917da8d69d83e5ce5050da74e

Hasło do transmisji to: WyboryPW2020

Możliwość dołączenia do debaty zostanie uruchomiona na 30 minut przed wydarzeniem, tj. o godzinie 12:30 23 czerwca 2020 r.

Aby ułatwić rejestrację oraz dołączenie do spotkania przedwyborczego połączone z instalacją platformy przygotowaliśmy specjalną instrukcję, dostępną pod tym linkiem

Zebranie będzie miało charakter otwarty. Prawo udziału w zebraniu, w tym również prawo zadawania pytań kandydatom, mają wszyscy członkowie wspólnoty Uczelni.

Szczegóły dotyczące przebiegu zebrania dostępne są w uchwale nr 14 Uczelnianej Komisji Wyborczej z 15 czerwca 2020 r. w sprawie organizacji i programu otwartego zebrania przedwyborczego z kandydatami na Rektora oraz wyborów Rektora.  

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje również, że wybory Rektora Politechniki Warszawskiej na kadencję 2020-2024 odbędą się w formie stacjonarnej podczas posiedzenia wyborczego Kolegium Elektorów do wyboru Rektora - 25 czerwca 2020 r. Posiedzenie rozpocznie się o godz. 13.00 w Małej Auli Politechniki Warszawskiej.

Gdzie?

Sala Senatu Politechniki Warszawskiej (kandydaci na Rektora PW oraz upoważnieni przedstawiciele Uczelnianej Komisji Wyborczej) oraz platforma Webex (pozostali członkowie wspólnoty Uczelni)

23/
06

CBE - spotkanie online

16:00

Szkoła Biznesu PW zaprasza 23 czerwca 2020 r. o godz. 16.00 wszystkich zainteresowanych programem Certificate in Business for Engineers do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym online.

Program Certificate in Business for Engineers Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej pozwala podnieść kompetencje twarde i miękkie (językowe, komunikacyjne, analityczne oraz w zakresie przedsiębiorczości), które w dzisiejszej rzeczywistości biznesowej są niezbędne już na starcie aktywności zawodowej. Praktyczne warsztaty i projekt biznesowy ułatwiają płynne przejście ze świata akademickiego do środowiska korporacyjnego i start-upowego. Program prowadzony jest w języku angielskim.

Formularz rejestracyjny dostępny jest TUTAJ>>

24/
06

Konferencja Polski MOOC - NAVOICA

12:00 - 25 Cze 14:00

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wraz z Fundacją Młodej Nauki i partnerami zapraszają na konferencję zwieńczającą projekt Polski MOOC, która odbędzie się w 24 czerwca 2020 r. (godz. 12:00-14:00) oraz 25 czerwca 2020 r. (godz.12:00-14:30). 

NAVOICA to bezpłatna platforma edukacyjna, która powstała w ramach trwającego dwa i pół roku projektu, a z jej bogatej oferty certyfikowanych kursów, korzysta już ponad 15 000 użytkowników. 

W konferencji udział wezmą Wojciech Murdzek - Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dr Anna Budzanowska - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz przedstawiciele instytucji sektora kształcenia wyższego. Relacja będzie dostępna na fanpage Fundacji Młodej Nauki.

Konferencja podsumowująca projekt Polski MOOC to zwieńczenie wspólnego sukcesu wielu instytucji i ekspertów na rzecz kształcenia na odległość. Podczas spotkania w formie online, organizatorzy opowiedzą o największych wyzwaniach i drodze, którą przeszli, aby oddać platformę w ręce użytkowników. Nie zabraknie też merytorycznej wiedzy od ekspertów, specjalistów i twórców kursów MOOC, którzy podzielą się swoimi spostrzeżeniami z pracy na platformie NAVOICA. 

Pierwszego dnia konferencji organizatorzy zapraszają na spotkania z przedstawicielami instytucji partnerskich, a drugiego na spotkania z ekspertami i twórcami kursów na platformie. Odbędzie się również debata dotycząca nauki na odległość, idei uczenia się przez całe życie i przyszłości zajęć online.

25/
06

Wybory Rektora PW na kadencję 2020-2024

13:00

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że wybory Rektora Politechniki Warszawskiej na kadencję 2020-2024 odbędą się w formie stacjonarnej podczas posiedzenia wyborczego Kolegium Elektorów do wyboru Rektora - 25 czerwca 2020 r. Posiedzenie z udziałem Kolegium Elektorów oraz członków Uczelnianej Komisji Wyborczej rozpocznie się o godz. 13.00 w Małej Auli Politechniki Warszawskiej.

Szczegółowe informacje dostępne są w uchwale nr 14 Uczelnianej Komisji Wyborczej z 15 czerwca 2020 r. w sprawie organizacji i programu otwartego zebrania przedwyborczego z kandydatami na Rektora oraz wyborów Rektora oraz w punktach 10-30 załącznika nr 11 do Statutu Politechniki Warszawskiej.

Gdzie?

Gmach Główny Politechniki Warszawskiej, pl. Politechniki 1, Mała Aula

25/
06

Jakość kształcenia w czasie i po pandemii

13:30 - 15:00

Fundacja Rektorów Polskich zaprasza do udziału w webinarium pt. „Jakość kształcenia w czasie i po pandemii”. Odbędzie się ono w ramach II cyklu webinariów „Uczelnie w czasie epidemii: nowe uwarunkowania i dobre praktyki”. Partnerem technologicznym i organizacyjnym jest PCG Academia. 

Koronawirus dotyka uczelnie w ich działalności dydaktycznej, naukowej i organizacyjnej. Władze szkół wyższych stoją zatem przed koniecznością realizacji kluczowych procesów dla funkcjonowania uczelni, w zupełnie nowych warunkach. W tym kontekście, widzimy potrzebę kontynuacji wymiany doświadczeń i upowszechniania dobrych praktyk w gronie przedstawicieli uczelni.

Podobnie jak w I cyklu, debata odbywa się w formule cyklicznie organizowanej wideokonferencji. Każde seminarium trwa ok. 60-90 minut i dotyczy jednego ściśle określonego obszaru tematycznego, który interesuje środowisko akademickie (np.: strategie uczelni w obliczu epidemii, jakość kształcenia). Szczegółowa lista i harmonogram tematów w II cyklu został ustalony po konsultacjach z Radą Programową. Każde spotkanie będzie miało moderatora (prowadzącego obrady ze strony Organizatora) oraz 2 do 3 uczestników - ekspertów zaproszonych z grona przedstawicieli środowiska akademickiego, szczególnie kompetentnych do wypowiadania się na dany temat. Słuchacze będą mieli możliwość zadawania pytań lub formułowania komentarzy za pośrednictwem czatu, przez co możliwość bardziej aktywnego uczestniczenia w seminarium.

  • Otwarcie: prof. Jerzy Woźnicki, prof. Łukasz Sułkowski
  • Moderator: prof. Krzysztof Diks
  • Eksperci: prof. Ewa Chmielecka, prof. Andrzej Kraśniewski, prof. Jan Łaszczyk
  • Podsumowanie: prof. Łukasz Sułkowski

Rejestracji na poszczególne webinaria lub na cały cykl 3 webinariów można dokonać na stronie: pcgacademiawebinaria.pl

Gdzie?

Webinar

Powered by eZ Publish™ CMS Open Source Web Content Management. Copyright © 1999-2012 eZ Systems AS (except where otherwise noted). All rights reserved.