Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Politechnika Warszawska podpisała porozumienie z APS Energia

Politechnika Warszawska podpisała porozumienie z APS Energia

Wspólne realizacje projektów mających na celu zwiększenie poziomu wiedzy branżowej wśród studentów i absolwentów PW - między innymi takie zadania przewiduje porozumienie podpisane między Politechniką Warszawską a APS Energia.

Porozumienie podpisali 16 maja 2018 r. Rektor Politechniki Warszawskiej prof. Jan Szmidt i Prezes zarządu APS Energia dr Piotr Szewczyk oraz Prokurent APS Energia - Michał Maszkiewicz.

Przy podpisaniu porozumienia obecni byli Prorektor ds. Studenckich prof. Janusz Walo, Dziekan Wydziału Elektrycznego prof. Lech Grzesiak, Kierownik Biura ds. Promocji i Informacji Urszula Okulska-Deblessem oraz PR Manager APS Energia Anna Kwolek.

Podpisanie umowy z APS Energia w dn. 16 maja 2018 r./fot. BPI

APS Energia SA jest producentem systemów zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Od 22 lat firma APS Energia prowadzi i rozwija swoją działalność w Polsce i poza granicami kraju. Jej partnerami zagranicznymi są m. in.: rynki Europy Wschodniej (Rosja, Kazachstan, Azerbejdżan, Litwa, Białoruś, Uzbekistan, Gruzja), rynki Unii Europejskiej (Czechy, Słowacja, Hiszpania, Holandia, Macedonia) oraz rynki światowe (Arabia Saudyjska, Australia, Irak, RPA, Egipt, Kuwejt).

Źródło i zdjęcie: BPI PW

Ważniejsze od robienia wszystkiego tak jak trzeba,
jest robienie tego co trzeba

Peter Drucker