Biuletyn PW / Sport / Wyniki Akademickich Mistrzostw Polski w brydżu sportowym

Wyniki Akademickich Mistrzostw Polski w brydżu sportowym

Reprezentacja PW zajęła trzecie miejsce wśród uczelni technicznych w Akademickich Mistrzostwach Polski w brydżu sportowym, które odbyły się w dniach 15-17 marca 2019 r. we Wrocławiu.

W mistrzostwach wzięło udział ponad dwustu studentów reprezentujących 25 uczelni. Rywalizowali w dwóch konkurencjach - turnieju teamów i par. Ekipa Politechniki Warszawskiej zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej wśród uczelni technicznych, natomiast w klasyfikacji generalnej była szósta.

Bardzo dobrze w turnieju par spisali się Krystian Bączek i Filip Parol, zajmując czwarte miejsce. Na siódmej pozycji uplasowali się Piotr Łukianiuk i Piotr Duszak. Podczas zawodów PW reprezentowali również: Anna Sztyber, Edward Sucharda, Alicja Jaskulecka, Jakub Wieleba.

Organizatorem zawodów była Dolnośląska Organizacja Środowiskowa AZS. Z wynikami mistrzostw można zapoznać się TUTAJ>>

Zdjęcie: fot. AZS

Mierz siłę na zamiary,