Biuletyn PW / Sport / Reprezentacja PW zwyciężyła w V Mistrzostwach Doktorantek i Doktorantów w Siatkówce Halowej

Reprezentacja PW stanęła na najwyższym stopniu podium podczas V Mistrzostw Doktorantek i Doktorantów w Siatkówce Halowej. Zawody odbyły się w dniach 23-25 listopada 2018 r. we Wrocławiu.

Celem turnieju, zorganizowanego przez Krajową Reprezentację Doktorantów oraz Porozumienie Doktorantów Uczelni Wrocławskich, była promocja aktywności wśród doktorantów. Do zawodów zgłosiło się siedem drużyn. Bezkonkurencyjny okazał się zespół Politechniki Warszawskiej, zajmując I miejsce.

W skład zwycięskiej drużyny weszli: Kamil Wierzchowski – kapitan, Ewa Rybak, Lucyna Szaciłło, Bartosz Chwieduk, Michał Chwieduk, Marcin Drozd, Wojciech Frąckowiak, Oskar Górniewicz, Konrad Kobuszewski oraz Mateusz Pawluk.

Gratulujemy!

Źródło: Rada Doktorantów Politechniki Warszawskiej
Zdjęcia: Anna Szymczak, Krajowa Reprezentacja Doktorantów (zawody), Biuletyn PW (puchar)

Mierz siłę na zamiary,