Biuletyn PW / Sport / Otwarcie sezonu motocyklowego w Politechnice Warszawskiej

Otwarcie sezonu motocyklowego w Politechnice Warszawskiej

21 kwietnia 2018 roku na Wydziale SiMR sekcja KARDAN (Klub Miłośników Dawnej Motoryzacji) Koła Naukowego Mechaników Pojazdów zorganizowała po raz piąty otwarcie sezonu motocyklowego w Politechnice Warszawskiej, a XXXVI w historii Klubu.

Otwarcia sezonu dokonał Dziekan Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych PW prof. Stanisław Radkowski.

W imprezie wzięło udział 112 motocykli, głównie zabytkowych. W asyście policji motocykliści przejechali w paradnym szyku ulicami Mokotowa i Śródmieścia. Imprezie towarzyszył pokaz pierwszej pomocy i konkursy sprawnościowe.

Otwarcie sezonu motocyklowego na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PW/fot. SiMR

Patronat nad wydarzeniem objęła Politechnika Warszawska.

Źródło: SiMR PW

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry