Biuletyn PW / Sport / Cztery złota studentki PW w Mistrzostwach Polski juniorów w narciarstwie alpejskim

Zuzanna Czapska, studentka PW, zdominowała rywalizację w narciarstwie alpejskim podczas XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych „Małopolska 2019”.  W zawodach rozegranych w dniach 3-6 lutego 2019 r., będących jednocześnie MP juniorów, zdobyła komplet złotych medali.

20-letnia zawodniczka NKN Warszawa i studentka inżynierii środowiska na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska PW była bezkonkurencyjna na stokach Jaworzyny Krynickiej. Zdobyła komplet czterech złotych medali, wygrywając supergigant, superkombinację, slalom gigant i slalom.

Zuzanna Czapska jest również tegoroczną wicemistrzynią Polski w slalomie gigancie (w Szczawnicy). W lutym br. zadebiutowała w zawodach alpejskiego Pucharu Świata w Mariborze.

Wyniki zawodów dostępne są TUTAJ>>

Źródło: BPiI