Biuletyn PW / Sport / Brąz dla PW podczas Akademickich Mistrzostw Polski w wioślarstwie

Brąz dla PW podczas Akademickich Mistrzostw Polski w wioślarstwie

Męska drużyna Politechniki Warszawskiej zajęła trzecie miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w wioślarstwie w konkurencji ósemek. Zawody zostały rozegrane w dniach 17-19 maja 2019 r. w Bydgoszczy.

W mistrzostwach wzięło udział ponad dwustu studentów z 21 uczelni wyższych. W drużynie reprezentującej Politechnikę Warszawską, która zajęła trzecie miejsce w konkurencji ósemek znaleźli się: Andrzej Gruza, Bartłomiej Gzowski, Maciej Koperski, Stanisław Krasuski, Tomasz Miazga, Ignacy Nojek, Łukasz Stępka, Łukasz Suchocki oraz sternik - Małgorzata Kurcjusz.

Z wynikami mistrzostw można zapoznać się TUTAJ>>

Źródło i zdjęcie: AZS

Mierz siłę na zamiary,