Biuletyn PW / Sport

Sport

AZS Politechnika Warszawska rekrutuje wolontariuszy na mecze PlusLigi

AZS Politechnika Warszawska rozpoczęła rekrutację wolontariuszy na sezon 2015/2016 PlusLigi. Wszystkie osoby, którym bliska jest piłka siatkowa mają tym samym niepowtarzalną okazję uczestniczyć w przygotowywaniu tych emocjonujących widowisk.

Wojtek Bógdał motoparalotniowym Mistrzem Świata

Student PW Filii w Płocku zdobył tytuł indywidualnego Mistrza Świata oraz drużynowego Mistrza Świata w sztafecie podczas rozgrywanych w Legnicy II Motoparalotniowych Slalomowych Mistrzostwach Świata w klasie wózków jednoosobowych PL1.

II Mistrzostwa Polski Doktorantek i Doktorantów w Siatkówce Plażowej

W imieniu organizatorów zapraszamy na II Mistrzostwa Polski Doktorantek i Doktorantów w Siatkówce Plażowej, które odbędą się w Łodzi 25 lipca 2015 r. na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. 

Zwycięstwo w Regatach Ósemek Wioślarskich na Wiśle po raz kolejny dla PW

Po raz kolejny zespół AZS Politechnika Warszawska odniósł zwycięstwo nad zespołem Uniwersytetu Warszawskiego podczas Regat Ósemek Wioślarskich na Wiśle. Rywalizacja odbywała się 12 czerwca br. przy przystani WTW.

Kolejne starty PW w Akademickich Mistrzostwach Polski

Po zawodach lekkoatletycznych oraz wioślarskich zmaganiach tym razem nadszedł czas na kolejne dyscypliny. W poniższym zestawieniu prezentujemy relacje ze startów w piłce nożnej, tenisie, żeglarstwie i kolarstwie górskim.

Wioślarskie AMP-y z siódemką dla PW

W dniach 23-24.05 br. na bydgoskim torze regatowym w ujściu Brdy, odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w wioślarstwie. Reprezentacja naszej Uczelni przystąpiła do tegorocznych zawodów w mocno zmienionym składzie.

Politechniczni lekkoatleci nie zawodzą

W dniach 21-23 maja 2015 r. odbyły się w Łodzi Akademickie Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce. Do zawodów zgłoszono 69 uczelni. Nasza reprezentacja licząca 33 lekkoatletów znów wróciła z medalami.

Paweł Zagumny w AZS Politechnice Warszawskiej

Paweł Zagumny został nowym rozgrywającym AZS Politechniki Warszawskiej. Doświadczony siatkarz w poniedziałek 25 maja podczas konferencji prasowej podpisał roczny kontrakt ze stołecznym klubem.

Przekazanie Pucharów Politechniki Warszawskiej

20 maja 2015 r. podczas posiedzenia Senatu PW nastąpiło uroczyste przekazanie Pucharów Politechniki Warszawskiej za rok akademicki 2014/2015. Nagrody odebrali Dziekani zwycięskich Wydziałów.

III Juwenaliowy Turniej Piłki Siatkowej w Płocku wygrali reprezentanci PW

Reprezentanci PW Filii w Płocku zwyciężyli w III Juwenaliowym Turnieju Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych. Po zaciętej walce nasi studenci w trzecim secie pokonali drużynę Zespołu Szkół Centrum Edukacji „CHEMIK Płock” zdobywając I miejsce.

Piknik dla pracowników Politechniki Warszawskiej i ich rodzin

W dniu 23 maja 2015 roku, w Centrum Rekreacyjno-Konferencyjnym PROMENADA nad Zalewem Zegrzyńskim, odbędzie się Piknik dla pracowników Politechniki Warszawskiej i ich rodzin.

Aleksander Kalicki AZS PW zdobywa tytuł wicemistrza świata w kickboxingu

W dniach 7-18 marca 2015 r. Aleksander Kalicki zawodnik Sekcji Kickboxingu AZS Politechniki Warszawskiej startował w Mistrzostwach Świata World Muaythai WMF w Bangkoku, na których zdobył tytuł wicemistrza świata Muay Thai.

Bieg w Kasku

W kwietniu bieżącego roku, w sześciu miastach Polski odbędzie się Bieg w Kasku. W tym nietypowym minimaratonie uczestniczki mają przebiec cały dystans nie tracąc z głowy kultowego kasku akcji „Dziewczyny na politechniki!”.

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prorektora Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku

27 lutego 2015 r. w hali sportowej Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku odbył się Turniej Piłki Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Prorektora Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku.

Politechnika Warszawska gościła Puchar Mistrzów Świata

Puchar Mistrzów Świata, który wywalczyła reprezentacja Polski w piłce siatkowej, można było zobaczyć w Dużej Auli Politechniki Warszawskiej w dniu 24 lutego 2015 r. Prezentację trofeum zorganizowała AZS Politechnika Warszawska.

60. edycja Pucharu Świata „O Szablę Wołodyjowskiego”

W ramach obchodów 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej, dnia 21 lutego 2015 r. Duża Aula naszej Uczelni gościła finalistów 60. edycji Pucharu Świata „O Szablę Wołodyjowskiego”. Wygrał reprezentant Korei Południowej Bongil Gu.

Puchar Mistrzów Świata na Torwarze

Puchar Mistrzów Świata wreszcie będzie można zobaczyć w Warszawie. Kibice siatkówki sfotografują się z trofeum przy okazji meczu AZS Politechniki Warszawskiej z LOTOSEM Trefl Gdańsk.

Pomóżmy naszym wygrać Plebiscyt na Najlepszych Sportowców Warszawy

Trwa XV Plebiscyt na Najlepszych Sportowców Warszawy 2014 roku. Wśród nominowanych znaleźli się również przedstawiciele AZS Politechniki Warszawskiej: trenerzy Jakub Bednaruk i Wojciech Szczucki, przyjmujący Artur Szalpuk oraz mecze drużyny Inżynierów w PlusLidze.

Fantastyczna oprawa meczu na 100-lecie Odnowienia Tradycji PW

Mecz PlusLigi pomiędzy AZS Politechniką Warszawską i PGE Skrą Bełchatów był świętem siatkówki - w dosłownym tych słów znaczeniu. Hala Torwaru pękała w szwach, zawodnicy postarali się o emocje, a organizatorzy zapewnili kibicom wiele atrakcji.

Mistrz Polski lepszy na Torwarze

AZS Politechnika Warszawska nie sprostała mistrzom Polski. 11 stycznia 2015 r. w siatkarskim hicie sezonu Inżynierowie w wypełnionej po brzegi hali Torwaru przegrali z PGE Skrą Bełchatów 0-3.

CYTAT TYGODNIA

"

 

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry

Dante

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Komunikacji i Promocji Politechniki Warszawskiej

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Komunikacji i Promocji.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI