Biuletyn PW / Rozwój Uczelni i Projekty UE / MBA dla kadry kierowniczej Politechniki Warszawskiej

MBA dla kadry kierowniczej Politechniki Warszawskiej

Ruszyła pierwsza edycja studiów MBA dla kadry kierowniczej Politechniki Warszawskiej. Studia realizowane są przez Szkołę Biznesu w ramach projektu „NERW PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 

MBA to uznawany na świecie najwyższy standard szkolenia menedżerów. Program studiów został dostosowany do potrzeb uczelni i obejmuje zarówno ważne zagadnienia z obszaru zarządzania organizacjami, jak i współczesne wyzwania w zarządzaniu Politechniką Warszawską (np. styk świata akademickiego z biznesem czy praktyczne aspekty komercjalizacji technologii). Zajęcia są ukierunkowane na aplikację nowo nabytej wiedzy w praktycznych projektach powiązanych bezpośrednio z wyzwaniami i szansami stojącymi przed Uczelnią. 

Rektor Politechniki Warszawskiej prof. Jan Szmidt pogratulował uczestnikom pierwszej edycji MBA dla kadry kierowniczej Politechniki Warszawskiej/fot. Biuletyn PW

Z ponad 60 kandydatów wyłoniono grupę 30 uczestników zajęć. Skład grupy jest bardzo zróżnicowany, co daje uczestnikom możliwość lepszego poznania i zrozumienia specyfiki różnych obszarów działania Uczelni, dzięki czemu dyskusje i grupowe prace projektowe będą mogły przekładać się bezpośrednio na rozwój Politechniki Warszawskiej. 

Uczestnicy pierwszej edycji studiów MBA dla kadry kierowniczej Politechniki Warszawskiej/fot. Biuletyn PW

Jakość szkolenia w programie gwarantuje Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej - jeden z liderów edukacji menedżerskiej w Polsce, z ponad 25-letnią tradycją współpracy z renomowanymi  uczelniami założycielskimi: HEC Paris, London Business School oraz NHH - Norwegian School of Economics z siedzibą w Bergen. Misją Szkoły jest kształcenie odpowiedzialnych liderów biznesu. W ramach programów edukacyjnych Szkoły menedżerowie otrzymują zestaw praktycznych umiejętności istotnych dla skutecznego zarządzania firmą i zespołami ludzkimi. Szkoła może poszczycić się prestiżową międzynarodową akredytacją dla programów MBA - EPAS. Programy Szkoły plasują się w czołówkach polskich rankingów MBA, zostały także docenione w rankingach międzynarodowych. 

Planowany jest nabór do kolejnej edycji studiów.

Źródło: Szkoła Biznesu PW

CYTAT TYGODNIA

"

Ważniejsze od robienia wszystkiego tak jak trzeba,
jest robienie tego co trzeba

Peter Drucker

"

22
Lis

Szlachetna Paczka w PW

08:00 - 10 Gru 08:00

9
Gru

Wampiriada - zbiórka krwi

09:00 - 14:00

9
Gru

Przyszła perspektywa UE 2021-2027 - warsztaty

12:00 - 14:30

14
Gru

Współczesne wyzwania zarządzania projektami

15:00 - 17:00

27
Wrz

TRIZ Future 2022

08:00 - 29 Wrz 19:00

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

ul. Polna 50, 00-644 Warszawa

Tel. 22 234 71 81

Biuro Komunikacji i Promocji Politechniki Warszawskiej

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Komunikacji i Promocji.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI