Biuletyn PW / Rozwój Uczelni i Projekty UE

Rozwój Uczelni i Projekty UE

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 10.10.2018 r.

Centrum Obsługi Projektów Politechniki Warszawskiej przygotowało aktualne informacje na temat funduszy strukturalnych, międzynarodowych i krajowych.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 03.10.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 26.09.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 19.09.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 12.09.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 5.09.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 29.08.2018 r.

Ponad 82,5 mln zł z UE na rozwój zaplecza badawczego Politechniki Warszawskiej

Politechnika Warszawska otrzyma wsparcie unijne na utworzenie Kampusu Nowych Technologii (KNT) oraz na zakup specjalistycznego sprzętu badawczego. Dzięki środkom z UE możliwe będzie prowadzenie innowacyjnych projektów opartych o formułę tzw. żywych laboratoriów.

Projekt Naukowiec - wyniki raportu

Dział Badań i Analiz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zrealizował  badania społeczne dla Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE, dotyczące potrzeb i oczekiwań młodych naukowców w związku z rozwojem kariery naukowej.

Rekrutacja na kursy w ramach projektu „Kompetentny wykładowca - wysoki poziom nauczania”

Dział Wsparcia Edukacji CZITT PW prowadzi aktualnie rekrutację na wrześniowe bezpłatne kursy dla nauczycieli akademickich. Tematyka i dostępne terminy w informacji poniżej.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 1.08.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 25.07.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 18.07.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 11.07.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 4.07.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 15.06.2018 r.

20 lat udziału Polski w Programach Ramowych Badań i Innowacji UE

Minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin wziął udział w konferencji podsumowującej 20 lat udziału Polski w programach ramowych. Tematem spotkania było wykorzystanie nowych możliwości dla zwiększenia uczestnictwa Polski w Horyzoncie 2020 oraz przygotowania do udziału w Horizon Europe.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 6.06.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 30.05.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 23.05.2018 r.

Kogo szczęście wyniesie, niech się upaść boi.

Mikołaj Rej

Wystawa akwareli Ewy Anny Wasiutyńskiej

Międzynarodowa Wystawa Wynalazków IWIS 2018

09:00 - 17 Paź 16:00