Biuletyn PW / Przegląd prasowy / TOP 50 - najważniejsze osobowości start-upów

TOP 50 - najważniejsze osobowości start-upów

Portal naTemat opublikował listę pięćdziesięciu najważniejszych osób w polskiej branży start-upowej. Wśród nich znalazła się dr Agnieszka Skala z Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, współautorka pierwszego, cyklicznego badania sektora start-upów w Polsce.

Wyboru dokonały wspólnie redakcje naTemat i INNPoland. Osoby, które znalazły się na liście są ważne z punktu widzenia środowiska start-upów. Niektórzy sami założyli start-upy, inni im doradzają lub w nie inwestują. Kolejność wymienionych osób nie ma znaczenia.

Dr Agnieszka Skala z Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej w swojej pracy naukowej koncentruje się na startupach i edukacji na rzecz przedsiębiorczości technologicznej. Jest współautorką pierwszego, cyklicznego badania sektora startupów w Polsce. Współzałożycielka i Prezes Szkoły Przedsiębiorczości Innovation Nest Spin, koordynuje badania polskich start-upów prowadzone przez fundację Startup Poland.

Więcej o najważniejszych dla polskich start-upów osobach w artykule opublikowanym na portalu naTemat pt. „Lista 50 najważniejszych osób, bez których świat polskich start-upów nie byłby taki sam”.

Źródło: extra.natemat.pl
Zdjęcie: Biuletyn PW
 

CYTAT TYGODNIA

"

 

Mierz siłę na zamiary,
Nie zamiar podług sił!…

 

 

Adam Mickiewicz

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW