Biuletyn PW / Odpowiedzialna uczelnia / Polityka przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji / Zarządzenie w sprawie przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji

Zarządzenie w sprawie przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji

Wprowadzono zarządzenie zmieniające zarządzenie nr 59/2014 Rektora Politechniki Warszawskiej w sprawie przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji w Politechnice Warszawskiej.

W zarządzeniu nr 59/2014 Rektora Politechniki Warszawskiej z dnia 19 września 2014 r. w sprawie przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji w Politechnice Warszawskiej w paragrafach 5 i 9 wprowadzono zmiany. Poniżej pełna treść zarządzenia Rektora Politechniki Warszawskiej.

Zarządzenie Rektora nr 6/2019 z dnia 5/02/2019 zmieniające zarządzenie nr 59/2014 Rektora PW w sprawie przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji w Politechnice Warszawskiej

Zarządzenie Rektora nr 59/2014 z dnia 19/09/2014 w sprawie przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji w Politechnice Warszawskiej

Powiązane materiały:

Mobbing czy dyscyplina? Definicja potrzebna na co dzień
Czy nagana to już mobbing?

Tradycja nie jest ucieczką w przeszłość, nigdy nie była ucieczką.
Przede wszystkim jest to bardzo ciężkie zdobywanie

Zbigniew Herbert

ul. Polna 50, 00-644 Warszawa