Biuletyn PW / Odpowiedzialna uczelnia / Polityka przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji / Wyniki badania: Osoby z niepełnosprawnością w PW

Wyniki badania: Osoby z niepełnosprawnością w PW

Dział Badań i Analiz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW przeprowadził badanie, którego celem było określenie sytuacji osób z niepełnosprawnością w Polsce i Politechnice Warszawskiej.

W roku akademickim 2017/2018 pod opieką Sekcji ds. Osób Niepełnosprawnych w Biurze Spraw Studenckich PW było 292 studentów z orzeczeniem o niepełnosprawności. Podczas badania zidentyfikowano bariery dla osób z niepełnosprawnością oraz działania podjęte przez Politechnikę Warszawską na rzecz tych osób.

Infografika dostępna jest TUTAJ>>

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry