Biuletyn PW / Nauka i Dydaktyka / Nauka / Oferta badawcza jednostek PW - seminarium

Oferta badawcza jednostek PW - seminarium

Dział Badań i Analiz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW zaprasza 6 lutego 2020 r., w godz. 17.00-18.30, na seminarium zatytułowane „Oferta badawcza jednostek PW - Czy jest nam potrzebna? Jak ją komunikować?”.

Seminarium, które odbędzie się w CZIiTT PW (sala 4.01), jest wstępem do opracowania katalogu promującego ofertę badawczą Wydziałów Politechniki Warszawskiej. Podczas spotkania zostaną omówione wyniki badania zrealizowanego przez Dział Badań i Analiz CZIiTT PW na zlecenie m.st. Warszawa, dotyczącego współpracy pomiędzy jednostkami naukowymi prowadzącymi działalność B+R a Miastem. Zostanie także zaprezentowany katalog promujący warszawskie jednostki naukowe posiadające kategorie A+ (katalog został przygotowany przez Dział Badań i Analiz CZIiTT PW na zlecenie Urzędu Miasta st. Warszawy).

W drugiej części seminarium odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem ekspertów reprezentujących jednostki PW, którego celem będzie znalezienie odpowiedzi na pytania postawione w tytule seminarium. Wnioski z dyskusji posłużą do opracowania narzędzi potrzebnych do mapowania oferty badawczej PW i przygotowania katalogu.

Agenda:

• Współpraca nauki z m.st. Warszawa - Jak nie zmarnować szansy? – Paweł Huras (CZIiTT PW);
  • Co Miasto wie o warszawskich jednostkach naukowych? - Omówienie katalogu promocyjnego - dr Katarzyna Modrzejewska (CZIiTT PW);
  • Panel dyskusyjny z udziałem ekspertów reprezentujących jednostki PW „Czy jest potrzebna oferta badawcza jednostek PW? Jak komunikować ofertę badawczą jednostek PW?”.

Na seminarium można zapisać się TUTAJ>>

Źródło: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW

Ważniejsze od robienia wszystkiego tak jak trzeba,
jest robienie tego co trzeba