Biuletyn PW / Nauka i Dydaktyka / Nauka / Badanie satysfakcji pracowników Politechniki Warszawskiej

Badanie satysfakcji pracowników Politechniki Warszawskiej

W ramach projektu „Uczelnia Badawcza” realizowane jest badanie satysfakcji pracowników PW, mające na celu diagnozę współpracy między pracownikami naukowymi i administracyjnymi.

Na podstawie uzyskanych wyników możliwe będzie wdrożenie działań, które odpowiedzą na realne potrzeby. PW przewiduje zaoferowanie swoim pracownikom konkretnych form wsparcia w zakresie podnoszenia umiejętności i kompetencji. Dzięki temu wszyscy będziemy mogli lepiej funkcjonować, planować naszą pracę i reagować na pojawiające się sytuacje.

Aby ta współpraca przebiegała sprawnie i profesjonalnie, badanie satysfakcji będzie realizowane regularnie przez najbliższe 5 lat, aby dostarczyć rzetelnej informacji i wspierać nasze środowisko pracy.

Jak wziąć udział w badaniu?

Link do ankiety zostanie przesłany w mailu od Działu Badań i Analiz CZIiTT PW. Po przejściu na stronę, do której odnosi link, zostajemy przeniesieni do strony startowej badania.

Jeżeli taki mail nie dotrze na politechniczną skrzynkę mailową do 10 grudnia br., prosimy o wysłanie wiadomości na adres Ankieta.Cziitt@pw.edu.pl.

Ankieta będzie dostępna do 31 grudnia 2020 r.

Źródło: Biuro projektu IDUB

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry