Biuletyn PW / Nauka i Dydaktyka / Dydaktyka / Seminarium uczelniane online: Prezentacja Centrów Badawczych POB

Seminarium uczelniane online: Prezentacja Centrów Badawczych POB

22 i 23 września 2020 r. o godz. 15.00 odbędą się wirtualne spotkania z przewodniczącymi Centrów Badawczych Priorytetowych Obszarów Badawczych (POB).

Dostęp do czatu jest możliwy dla wszystkich pracowników i studentów po zalogowaniu do MS Teams przy pomocy maila w domenie @pw.edu.pl. Podczas spotkań będzie możliwość zadawania pytań. Spotkania będą moderowane.

22 września 2020 r. (wtorek), godz. 15.00

• prof. dr hab. inż. Cezary Zieliński - POB Sztuczna inteligencja i robotyka
  • prof. dr hab. inż. Mariusz Malinowski - POB Konwersja i magazynowanie energii

link do spotkania

23 września 2020 r. (środa), godz. 15.00

• prof. dr hab. inż. Adam Kisiel - POB Fizyka wysokich energii i technika eksperymentu
  • dr hab. inż. Krzysztof Szczypiorski, prof. uczelni - POB Cyberbezpieczeństwo i analiza danych

link do spotkania

Źródło: Biuro projektu IDUB

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry