Biuletyn PW / Administracja / MBA dla kadry kierowniczej Politechniki Warszawskiej

MBA dla kadry kierowniczej Politechniki Warszawskiej

Ruszyła pierwsza edycja studiów MBA dla kadry kierowniczej Politechniki Warszawskiej. Studia realizowane są przez Szkołę Biznesu w ramach projektu „NERW PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 

MBA to uznawany na świecie najwyższy standard szkolenia menedżerów. Program studiów został dostosowany do potrzeb uczelni i obejmuje zarówno ważne zagadnienia z obszaru zarządzania organizacjami, jak i współczesne wyzwania w zarządzaniu Politechniką Warszawską (np. styk świata akademickiego z biznesem czy praktyczne aspekty komercjalizacji technologii). Zajęcia są ukierunkowane na aplikację nowo nabytej wiedzy w praktycznych projektach powiązanych bezpośrednio z wyzwaniami i szansami stojącymi przed Uczelnią. 

Rektor Politechniki Warszawskiej prof. Jan Szmidt pogratulował uczestnikom pierwszej edycji MBA dla kadry kierowniczej Politechniki Warszawskiej/fot. Biuletyn PW

Z ponad 60 kandydatów wyłoniono grupę 30 uczestników zajęć. Skład grupy jest bardzo zróżnicowany, co daje uczestnikom możliwość lepszego poznania i zrozumienia specyfiki różnych obszarów działania Uczelni, dzięki czemu dyskusje i grupowe prace projektowe będą mogły przekładać się bezpośrednio na rozwój Politechniki Warszawskiej. 

Uczestnicy pierwszej edycji studiów MBA dla kadry kierowniczej Politechniki Warszawskiej/fot. Biuletyn PW

Jakość szkolenia w programie gwarantuje Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej - jeden z liderów edukacji menedżerskiej w Polsce, z ponad 25-letnią tradycją współpracy z renomowanymi  uczelniami założycielskimi: HEC Paris, London Business School oraz NHH - Norwegian School of Economics z siedzibą w Bergen. Misją Szkoły jest kształcenie odpowiedzialnych liderów biznesu. W ramach programów edukacyjnych Szkoły menedżerowie otrzymują zestaw praktycznych umiejętności istotnych dla skutecznego zarządzania firmą i zespołami ludzkimi. Szkoła może poszczycić się prestiżową międzynarodową akredytacją dla programów MBA - EPAS. Programy Szkoły plasują się w czołówkach polskich rankingów MBA, zostały także docenione w rankingach międzynarodowych. 

Planowany jest nabór do kolejnej edycji studiów.

Źródło: Szkoła Biznesu PW

CYTAT TYGODNIA

"

 

Mierz siłę na zamiary,
Nie zamiar podług sił!…

 

 

Adam Mickiewicz

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW