Politechnika Warszawska Uczelnia Badawcza

Wsparcie finansowe mobilności doktorantów

Zachęcamy do składania wniosków!

mgr inż. Jacek Kostrzewa podczas prezentacji

Dzięki wsparciu IDUB możliwy był wyjazd doktoranta Jacka Kostrzewy, który w Lizbonie podczas siódmego Międzynarodowego Kongresu Gospodarki Wodnej, Odpadowej i Energetycznej - 7th International Congress on Water, Waste and Energy Management - WWEM-24 zaprezentował referat pt. "Geotechnical properties of washed mineral waste from grit chambers and its potential use as hydro embankment materials". Praca powstała przy współautorstwie pracowników naukowych z Zakładu Budownictwa Wodnego i Hydrauliki Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska PW: dra inż. Łukasza Kaczmarka oraz dra hab. inż. Pawła Popielskiego, prof. uczelni.

Dofinansowanie do wyjazdu odbyło się w ramach Programu Mobilności Doktorantów Szkół Doktorskich PW. Celem programu jest zapewnienie doktorantom Politechniki Warszawskiej środków finansowych na rozwój ich kompetencji poprzez udział w krótkich formach aktywności wyjazdowej, m.in. w konferencjach, warsztatach lub szkołach letnich. Zainteresowanych doktorantów wsparciem finansowym ich mobliności zapraszamy do zapoznania się z regulaminem programu.