Politechnika Warszawska Uczelnia Badawcza

Międzynarodowa konferencja naukowa Shaping 9

W dniach 25-27 września 2024 roku na Politechnice Warszawskiej (Gmach Rektorska 4) odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa Shaping 9. Konferencja jest współfinansowana z programu IDUB w ramach konkursu Mat Conf PW.

Budynek Rektorska 4

Wydarzenie będzie stanowić doskonałą okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń w dziedzinie ceramiki. Uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich badań, a także nawiązania kontaktów z innymi naukowcami z branży. Konferencja obejmie różnorodne tematy związane z ceramiką, w tym nowe technologie formowania, materiały, procesy produkcyjne i zastosowania.

Konferencję organizują: Europejskie Towarzystwo Ceramiczne, Polskie Towarzystwo Ceramiczne oraz Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej.