Za nami warszawski Salon Maturzystów 2022

Zdjęcie przedstawia prof. Roberta Zalewskiego w otoczeniu studentów uczelni

Prof. Robert Zalewski, Prorektor ds. Studenckich w otoczeniu studentów PW

Zakończył się warszawski Salon Maturzystów 2022. 8 i 9 września br. Stoisko Politechniki Warszawskiej odwiedzili uczniowie, nauczyciele i rodzice zainteresowani ofertą naszej uczelni.

W tym roku salon odbył się w Szkole Głównej Handlowej. Nasi studenci opowiadali o wymogach rekrutacyjnych, dostępnych kierunkach studiów, akademikach i kołach naukowych. Spotkanie z nimi umożliwiło odwiedzającym bezpośrednie poznanie warunków studiowania, wymogów stawianych przez nauczycieli, a także wysłuchania porad jak dostać się na Politechnikę Warszawską.

Podczas prezentacji wyjaśnione zostały zasady rekrutacji i towarzyszące wydarzeniu hasło #zawszeciekawi. 9 września br. stoisko uczelni odwiedził prof. Robert Zalewski, Prorektor ds. Studenckich.

Zdjęcie przedstawia stoisko warszawskiego Salonu Maturzystów 2022

Stoisko PW podczas tegorocznego warszawskiego Salonu Maturzystów 2022

Ogólnopolska kampania Salon Maturzystów Perspektywy organizowana jest przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. Podczas tegorocznego, siedemnastego salonu odbyły się m.in.:

• prezentacje oferty edukacyjnej uczelni akademickich na rok 2023/2024;
  • spotkania ekspertów okręgowych komisji egzaminacyjnych z maturzystami i nauczycielami na temat deklaracji maturalnych, terminów i ważnych kwestii związanych z egzaminami z przedmiotów obowiązkowych.

Więcej informacji o warszawskim Salonie Maturzystów dostępnych jest TUTAJ>>