Design Thinking Week 2018

Wśród imprez towarzyszących obchodom Święta Politechniki Warszawskiej Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii zorganizowało Design Thinking Week. Ten jedyny w swoim rodzaju „festiwal” warsztatów przeprowadzono w dniach 13-17 listopada 2018 r.

W zajęciach mogli wziąć udział zarówno studenci i pracownicy Politechniki Warszawskiej, jak również studenci i pracownicy uczelni medycznych, przedsiębiorcy i mieszkańcy Warszawy. Wśród podejmowanych tematów znalazły się m.in.:

• Porozumienie bez przemocy - empatia, jako poszanowanie własnych potrzeb oraz potrzeb innych we wzajemnej współpracy;
  • Creative Clues czyli czym wspierać kreatywność;
  • Projektowanie innowacyjnych modeli biznesowych​;
  • Design Thinking jako zmiana w organizacji.

Design Thinking Week 2018 otworzył prof. Krzysztof Lewenstein, Prorektor ds. Studiów Politechniki Warszawskiej (na zdjęciu powyżej).

Strona wydarzenia TUTAJ>>

Zdjęcia: Biuletyn PW