Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Wydział Transportu PW i PEKAES nawiązują współpracę ekspercką

Wydział Transportu PW i PEKAES nawiązują współpracę ekspercką

PEKAES będzie uczestniczyć w pracach Rady Konsultacyjnej Nauka - Gospodarka na Wydziale Transportu PW. Inicjatywa ma na celu m.in. wypracowanie oferty edukacyjnej dostosowanej do wymogów rynku pracy. Pierwsze posiedzenie Rady odbyło się w listopadzie br.

Rada Konsultacyjna Nauka - Gospodarka pełni funkcję organu doradczego i opiniotwórczego Dziekana Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej w zakresie procesu dydaktycznego, przygotowaniu oferty edukacyjnej i szkoleniowej, kształtowania struktury kwalifikacji absolwenta kierunku Transport na Wydziale Transportu oraz monitorowania efektów kształcenia w zakresie ich zgodności z potrzebami rynku pracy, jak i wprowadzanie zasadnych zmian. W tym roku do grona ekspertów Rady zaproszony został przedstawiciel firmy PEKAES.

- Z ogromną radością przyjąłem zaproszenie, które skierowała do mnie prof. Marianna Jacyna, Dziekan Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej. Uczestnictwo w obradach Rady Konsultacyjnej to dla mnie duże wyróżnienie. PEKAES już od kilku lat inicjuje projekty z myślą o młodych logistykach i cieszę się, że możemy zaangażować się także w działania mające na celu przygotowanie dobrze skrojonej oferty dla studentów, którzy swoją przyszłość wiążą z branżą TSL - mówi Jerzy Markow, Dyrektor Operacyjny i Członek Zarządu PEKAES.

Źródło: PEKAES SA
Zdjęcie: PEKAES SA

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry